Pobyty v Rakousku s all inclusive

Rakousko je sice malá země, ale má toho opravdu hodně co nabídnout. Poznávejte krásy měst i přírody a užijte si k tomu spoustu vynikajícího jídla a pití na dovolené v Rakousku s all inclusive!

Načítám nabídky...


Ať už trávíte dovolenou nejraději na výletech, relaxací ve wellness nebo objevováním památek, Rakousko nabízí nespočet atraktivních destinací na dokonalou dovolenou. Kromě krásné přírody a zajímavých míst je Rakousko ovšem vyhlášené také vynikající kuchyní. Vychutnejte si ji na maximum při pobytech v Rakousku s all inclusive. Žízeň ani hlad během těchto pobytů rozhodně nehrozí, a tak budete mít dostatek energie, ať už budete chtít čas trávit jakkoliv.

Do Rakouska za přírodou i památkami a kulturou

Rakousko je rájem pro všechny vyznavače aktivní dovolené. Neuvěřitelné dvě třetiny rakouského území pokrývají Alpy. Najdete zde jak široké travnaté hřebeny spadající do zelených údolí, tak ostré horské štíty a rozeklané masivy. Každá část rakouských Alp je jiná a každá má své osobité kouzlo.

Na své si v Rakousku přijdou ovšem také milovníci kultury a památek. Vídeň platí za jednu z největších kulturních metropolí celého světa. Návštěvníky láká na historické centrum, vyhlášené muzejní expozice i slavné divadelní a hudební scény. Báječnou dovolenou plnou skvělých zážitků na vás ovšem čeká i v dalších rakouských městech, jako je například Salzburg, Innsbruck, Štýrský Hradec či Linz.