Pobyty v Česku pro dva

Chcete poznávat krásy hor, třpytící se jezera i pohádkové hrady a zámky, ale bez dlouhého cestování a jazykové bariéry? Vyražte se svojí polovičkou, kamarádem nebo mamkou na pobyt v Česku pro dva.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Obří Sud byl jedním slovem skvělý! Jedná se o poměrně malý hotel, což v kombinaci s velice milým a ochotným personálem vytváří úžasnou rodinnou atmosféru, ve které jsme se cítili opravdu moc příjemně. Dalšími výhodami hotelu jsou netradiční design a poloha v krásné přírodě Jizerských hor. Součástí hotelu je restaurace Obří sud, kde jsme si vychutnali nejen výborné jídlo, ale také zážitek ze stolování v unikátním prostředí „uvnitř sudu“. :) Součástí pobytového balíčku navíc byly vstupenky na bobovou dráhu a do liberecké zoo, které jsme s radostí využili. Pobyt bychom si rozhodně zopakovali a hotel vřele doporučujeme!”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


O své domovině si často myslíme, že ji skvěle známe, ale je tomu skutečně tak? Vydejte se letos na dovolenou ve dvou po Česku a navštivte některé z 560 hradů, 250 aquaparků, 70 vodopádů nebo 25 skalních měst. České zajímavosti na vás už čekají.

Co všechno můžete zažít na pobytu v Česku?

Za fantastickou dovolenou není třeba cestovate daleko. Užijete si ji třeba v během pobytu v českých horách. Zdejší pohoří nabízí nekonečné množství výletů, perfektně značené trasy i komfortní ubytování. Vyražte třeba do Krkonoš a zdolejte nejvyšší české vrcholy. Na Šumavě vás zase čekají voňavé lesy a louky, kouzelná údolí i unikátní rašeliniště. Nebo vás láká třeba krajina posetá poklady lidové architektury v Beskydech? V zimě si na pobyt nezapomeňte vzít lyže, které využijete v mnoha skvělých českých lyžařských střediscích.

Vodní živly zase potěší množství skvělých aquaparků a světově proslulých lázní s termální vodou. Zárukou skvělého pobytu jsou všechna města tzv. českého lázeňského trojúhelníku – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjemný odpočinek si ovšem můžete užít, i pokud zrovna nemíříte do lázeňské oblasti. Stačí si vybrat pobyt se vstupem do wellness a zasloužené uvolnění pro tělo i mysl si dopřejete po výletech přímo v hotelu.

Rádi byste se vydali na dovolenou po Česku, ale nevíte kam? Přečtěte si náš článek 10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou a nechte se inspirovat.