Pobyty v Česku pro dva

Chcete poznávat krásy hor, třpytící se jezera i pohádkové hrady a zámky, ale bez dlouhého cestování a jazykové bariéry? Vyražte se svojí polovičkou, kamarádem nebo mamkou na pobyt v Česku pro dva.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


O své domovině si často myslíme, že ji skvěle známe, ale je tomu skutečně tak? Vydejte se letos na dovolenou ve dvou po Česku a navštivte některé z 560 hradů, 250 aquaparků, 70 vodopádů nebo 25 skalních měst. České zajímavosti na vás už čekají.

Co všechno můžete zažít na pobytu v Česku?

Za fantastickou dovolenou není třeba cestovate daleko. Užijete si ji třeba v během pobytu v českých horách. Zdejší pohoří nabízí nekonečné množství výletů, perfektně značené trasy i komfortní ubytování. Vyražte třeba do Krkonoš a zdolejte nejvyšší české vrcholy. Na Šumavě vás zase čekají voňavé lesy a louky, kouzelná údolí i unikátní rašeliniště. Nebo vás láká třeba krajina posetá poklady lidové architektury v Beskydech? V zimě si na pobyt nezapomeňte vzít lyže, které využijete v mnoha skvělých českých lyžařských střediscích.

Vodní živly zase potěší množství skvělých aquaparků a světově proslulých lázní s termální vodou. Zárukou skvělého pobytu jsou všechna města tzv. českého lázeňského trojúhelníku – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjemný odpočinek si ovšem můžete užít, i pokud zrovna nemíříte do lázeňské oblasti. Stačí si vybrat pobyt se vstupem do wellness a zasloužené uvolnění pro tělo i mysl si dopřejete po výletech přímo v hotelu.

Rádi byste se vydali na dovolenou po Česku, ale nevíte kam? Přečtěte si náš článek 10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou a nechte se inspirovat.