Pobyty v Česku pro dva

Chcete poznávat krásy hor, třpytící se jezera i pohádkové hrady a zámky, ale bez dlouhého cestování a jazykové bariéry? Vyražte se svojí polovičkou, kamarádem nebo mamkou na pobyt v Česku pro dva.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Hotel odpovídal popisu a dostali jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Personál (recepční i obsluha v restauraci u snídaní) byl moc milý, vycházeli nám ve všem vstříc. Pokoj byl v pořádku, jen bychom ocenili i pravidelný úklid. Skvělá je i poloha hotelu, nachází se kousek od nádraží, a přitom přímo v centru. Z toho, co jsme navštívili, můžeme doporučit Masarykovu vyhlídku, židovskou čtvrť, baziliku sv. Prokopa a také spoustu úžasných třebíčských kaváren.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


O své domovině si často myslíme, že ji skvěle známe, ale je tomu skutečně tak? Vydejte se letos na dovolenou ve dvou po Česku a navštivte některé z 560 hradů, 250 aquaparků, 70 vodopádů nebo 25 skalních měst. České zajímavosti na vás už čekají.

Co všechno můžete zažít na pobytu v Česku?

Za fantastickou dovolenou není třeba cestovate daleko. Užijete si ji třeba v během pobytu v českých horách. Zdejší pohoří nabízí nekonečné množství výletů, perfektně značené trasy i komfortní ubytování. Vyražte třeba do Krkonoš a zdolejte nejvyšší české vrcholy. Na Šumavě vás zase čekají voňavé lesy a louky, kouzelná údolí i unikátní rašeliniště. Nebo vás láká třeba krajina posetá poklady lidové architektury v Beskydech? V zimě si na pobyt nezapomeňte vzít lyže, které využijete v mnoha skvělých českých lyžařských střediscích.

Vodní živly zase potěší množství skvělých aquaparků a světově proslulých lázní s termální vodou. Zárukou skvělého pobytu jsou všechna města tzv. českého lázeňského trojúhelníku – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjemný odpočinek si ovšem můžete užít, i pokud zrovna nemíříte do lázeňské oblasti. Stačí si vybrat pobyt se vstupem do wellness a zasloužené uvolnění pro tělo i mysl si dopřejete po výletech přímo v hotelu.

Rádi byste se vydali na dovolenou po Česku, ale nevíte kam? Přečtěte si náš článek 10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou a nechte se inspirovat.