Pobyty v Česku pro dva

Chcete poznávat krásy hor, třpytící se jezera i pohádkové hrady a zámky, ale bez dlouhého cestování a jazykové bariéry? Vyražte se svojí polovičkou, kamarádem nebo mamkou na pobyt v Česku pro dva.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolenou v Mariánských Lázních jsme si náramně užili. Už při příjezdu do hotelu o nás bylo královsky postaráno, velice sympatická recepční nám vše dopodrobna vysvětlila a přidala i tipy na zajímavosti v okolí. I po zbytek pobytu jsme se cítili jako vážení hosté. Poloha Hotelu Excelsior **** je ideální na procházky po kolonádách a objevování krás města, třešničkou na dortu je potom odpočinek ve wellness nebo různé relaxační procedury. Hotel cílí spíše na dospělé hosty, na děti jsme zde za celý pobyt nenarazili. Můžu jej proto doporučit hlavně těm, kteří si chtějí užít božský klid a relax ve dvou.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


O své domovině si často myslíme, že ji skvěle známe, ale je tomu skutečně tak? Vydejte se letos na dovolenou ve dvou po Česku a navštivte některé z 560 hradů, 250 aquaparků, 70 vodopádů nebo 25 skalních měst. České zajímavosti na vás už čekají.

Co všechno můžete zažít na pobytu v Česku?

Za fantastickou dovolenou není třeba cestovate daleko. Užijete si ji třeba v během pobytu v českých horách. Zdejší pohoří nabízí nekonečné množství výletů, perfektně značené trasy i komfortní ubytování. Vyražte třeba do Krkonoš a zdolejte nejvyšší české vrcholy. Na Šumavě vás zase čekají voňavé lesy a louky, kouzelná údolí i unikátní rašeliniště. Nebo vás láká třeba krajina posetá poklady lidové architektury v Beskydech? V zimě si na pobyt nezapomeňte vzít lyže, které využijete v mnoha skvělých českých lyžařských střediscích.

Vodní živly zase potěší množství skvělých aquaparků a světově proslulých lázní s termální vodou. Zárukou skvělého pobytu jsou všechna města tzv. českého lázeňského trojúhelníku – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjemný odpočinek si ovšem můžete užít, i pokud zrovna nemíříte do lázeňské oblasti. Stačí si vybrat pobyt se vstupem do wellness a zasloužené uvolnění pro tělo i mysl si dopřejete po výletech přímo v hotelu.

Rádi byste se vydali na dovolenou po Česku, ale nevíte kam? Přečtěte si náš článek 10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou a nechte se inspirovat.