Pobyty v Česku pro dva

Chcete poznávat krásy hor, třpytící se jezera i pohádkové hrady a zámky, ale bez dlouhého cestování a jazykové bariéry? Vyražte se svojí polovičkou, kamarádem nebo mamkou na pobyt v Česku pro dva.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný a jedinečný hotel. Opravdu se nachází na samotě uprostřed lesa, kde vás nic neruší. Má krásné, velké, nové wellness a v blízkém okolí najdete nejrůznější jezírka a vodopády. Rád se sem ještě někdy podívám.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


O své domovině si často myslíme, že ji skvěle známe, ale je tomu skutečně tak? Vydejte se letos na dovolenou ve dvou po Česku a navštivte některé z 560 hradů, 250 aquaparků, 70 vodopádů nebo 25 skalních měst. České zajímavosti na vás už čekají.

Co všechno můžete zažít na pobytu v Česku?

Za fantastickou dovolenou není třeba cestovate daleko. Užijete si ji třeba v během pobytu v českých horách. Zdejší pohoří nabízí nekonečné množství výletů, perfektně značené trasy i komfortní ubytování. Vyražte třeba do Krkonoš a zdolejte nejvyšší české vrcholy. Na Šumavě vás zase čekají voňavé lesy a louky, kouzelná údolí i unikátní rašeliniště. Nebo vás láká třeba krajina posetá poklady lidové architektury v Beskydech? V zimě si na pobyt nezapomeňte vzít lyže, které využijete v mnoha skvělých českých lyžařských střediscích.

Vodní živly zase potěší množství skvělých aquaparků a světově proslulých lázní s termální vodou. Zárukou skvělého pobytu jsou všechna města tzv. českého lázeňského trojúhelníku – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjemný odpočinek si ovšem můžete užít, i pokud zrovna nemíříte do lázeňské oblasti. Stačí si vybrat pobyt se vstupem do wellness a zasloužené uvolnění pro tělo i mysl si dopřejete po výletech přímo v hotelu.

Rádi byste se vydali na dovolenou po Česku, ale nevíte kam? Přečtěte si náš článek 10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou a nechte se inspirovat.