S ubytováním Penzionu Podhájčanka budete usínat v pokojích s atmosférou květin a ráno se probouzet s chutí na výborné a bohaté snídaně. Těšit se můžete také na večeře výběrem z 12 jídel a dle varianty také na vstup do termálního wellness centra Aquamarín.

O ubytování

V tiché uličce jen pár kroků od termálního koupaliště Podhájska objevíte oázu klidu. Penzion Vilka Podhájčanka nabízí ubytování v romanticky stylizovaných pokojích nesoucích jména květin jako orchidej, gladiola, levandule, jasmín a mnohé další. Kromě relaxu v termální léčivé vodě objevujte krásy okolí, například miniskanzen s fontánou (850 m), zříceninu Mariánska Čeľaď (4,2 km), popřípadě navštivte cca 30 km vzdálenou Levici se všemi jejími klenoty.

Kde budete spát?

Čekají vás dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) vybavené stolem se židlí, LCD TV se slovenskými a českými programy i minikuchyňkou s ledničkou či rychlovarnou konvicí. K dokonalému pohodlí vám poslouží i samostatná koupelna. Penzion disponuje také pokoji v přízemí, které jsou vhodné pro hosty s pohybovými problémy.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno načerpáte energii z bohatých snídaní formou švédských stolů s domácími potravinami. Pochutnáte si na pestrém výběru poctivých jogurtů, masných výrobků, sýrů, na cereáliích, čerstvém pečivu, ovoci i zelenině a dalších dobrotách.

Kde budete relaxovat?

Příjemné posezení objevíte v zahradě nebo na jedné z teras Vilky Podhájčanka. Relaxovat můžete mezi všemi květinami, podle kterých jsou pokoje v penzionu pojmenované, u jezírka se zlatými rybičkami či na terase s grilem.

Penzion Podhájčanka

Penzion Podhájčanka

Úzka 289/21 , Podhájska
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 16:00
Check Out
do 9:30
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Wellness centrum Aquamarin

Wellness centrum AquamarinTip na výlet

Ten nejblahodárnější relax se vším, co k němu patří, zažijete v Podhájské ve Wellness Centru Aquamarin. Venku můžete relaxovat ve venkovním bazénovém světě s rekreačním termálním bazénem (39 °C), ochlazovacím, dětským (32 °C) či bio bazénem (28 °C). Vevnitř wellness centra vás potom čeká odpočinek v relaxačním bazénu s vodními atrakcemi (33 °C), ve dvou vířivých bazénech či v tureckém bazénu (36 °C). Také děti si zde užijí zábavu v dětském bazénu s množstvím vodních atrakcí a s teplotou vody 32 °C. Milovníci saunování by měli zamířit do Vitálního světa s finskou a bio saunou. Dopřejete si tu i solnou či bylinnou inhalaci, mořskou lázeň a také patřičné ochlazení pod ledopádem. Nakonec nesmí chybět odpočinek v tepidáriu.

Otevírací doba:

  • PO: 13:00–21:00 hodin
  • ÚT–NE: 9:00–21:00 hodin

Vstupné - bazénový svět:

  • Dospělí: 12 €/vstup na 3 hodiny
  • Děti (do 15 let): 7 €/vstup na 3 hodiny

Vstupné - vitální svět:

  • 6 €/vstup - jako doplatek ke vstupu do bazénového světa
Více informací
Termální koupaliště Podhájská
Termální koupaliště Podhájská
Římské lázně v Podhájské
Římské lázně v Podhájské
Skalní obydlí Brhlovce
Skalní obydlí Brhlovce