Dovolená ve středisku Ischgl

Dřív býval malou chudou vesnicí, dnes je jedním z nejpopulárnějších středisek zimních sportu v celém Rakousku. Ischgl u hranic se Švýcarskem nabízí zábavu nejen v zimě, ale i létě, kdy můžete tyrolskou krajinu prozkoumat pěšky či na horských kolech. Mimo sportovního vyžití se těšte také na odpočinek v lázních a prvotřídní služby. Vyberte si pobyt ve středisku Ischgl a užijte si luxusní dovolenou v rakouských Alpách.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Rakousko se mezi milovníky letní turistiky, ale i lyžaři, těší velké oblibě. Není divu, rakouské alpy nabízí jedny z nejhezčích výhledů a malebná horská střediska moderní zázemí se špičkovými službami. Jedním z lyžařských rájů je právě Ischgl, nacházející se v nádherném Tyrolsku.

Užijte si perfektní lyžovačku v jednom z nejoblíbenějších areálů

  • Během léta vybízí tyrolské Alpy nespočet nejrůznějších túr krásnou krajinou. Kromě pěší turistiky je v oblasti oblíbená i horská cyklistika.

  • Největší popularitě se v Ischglu těší moderní lyžařský areál Silvretta Arena Ischgl. Jízdu si užijete na více než 200 kilometrech sjezdovek. Pro běžkaře je vyhrazeno přes 70 kilometrů bílé stopy.

  • Máte-li chuť na adrenalinovou túru, vydejte se na visuté mosty nad údolím Filmbach – Kitzloch a Bärenfalle.

  • Pokud si budete chtít odpočinou od turistiky a sportování, navštivte Kulturní centrum St. Nikolaus nebo se kochejte krásou kostela Sankt Nikolaus, který najdete v centru města.

  • Unavené svaly nechte odpočinout v lázních Silvretta Therme, v moderní areálu obklopeném nádherným horským panoramatem. V Silvretta Therme budete mít z čeho vybírat, kromě plavání, saunování a nejrůznějších revitalizačních procedur nabízí také pobyt vkryokomorách.

Náš tip: Po dni stráveném v horách není nic lepšího než si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Sáhněte po některém z wellness balíčků a užijte si procházky krásnou rakouskou přírodou spolu s prvotřídním odpočinkem. Na vaší dovolené nám záleží, proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Nabídku námi ověřených pobytů naleznete zde.