Dovolená v Ischglu – pobyty, ubytování

Ischgl dřív býval malou chudou vesnicí, dnes je jedním z nejpopulárnějších středisek zimních sportů v celém Rakousku. Letovisko u hranic se Švýcarskem nabízí zábavu nejen v zimě, ale i létě, kdy můžete tyrolskou krajinu prozkoumat pěšky či na horských kolech. Mimo sportovního vyžití se těšte také na odpočinek v lázních a prvotřídní služby. Dovolená ve středisku Ischgl vás rozhodně nezklame!

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Rakousko se těší velké oblibě mezi lyžaři i milovníky turistiky. Není divu, rakouské Alpy nabízí nedotčenou přírodu a malebná horská střediska s moderním zázemím a špičkovými službami. Jedním z lyžařských rájů je právě Ischgl, který se nachází v srdci nádherného Tyrolska.

Ischgl – místo pro aktivní dovolenou po celý rok

  • Během léta na vás v tyrolských Alpách čekají stovky kilometrů značených tras, po kterých se k oblíbeným turistickým cílům dostanete pěšky i na horském kole.

  • Největším lákadlem Ischglu je bezesporu moderní lyžařský areál Silvretta Arena Ischgl. Jeho součástí je více než 200 kilometrů sjezdovek, pro běžkaře je vyhrazeno přes 70 kilometrů bílých stop.

  • Pokud si chcete užít trošku adrenalinu, vydejte se na pěší túru po jedné z nejoblíbenějších okružních tras v Tyrolsku. Vede nad údolím Fimbabach přes visuté mosty Kitzloch a Bärenfalle.

  • Pokud si budete chtít od turistiky a sportování dát pauzu, navštivte Kulturní centrum St. Nikolaus nebo se pokochejte krásným kostelem Sankt Nikolaus, který najdete v centru města.

  • Unavené svaly nechte odpočinout v lázních Silvretta Therme. V moderním areálu obklopeném horskými masivy budete mít z čeho vybírat. Kromě plavání, saunování a nejrůznějších relaxačních procedur zde nabízí třeba terapii v kryokomoře.

Náš tip: Po dni stráveném v horách není nic lepšího než relaxace ve vířivce nebo sauně. Vyberte si některý z wellness balíčků a dopřejte si prvotřídní odpočinek. Na vaší dovolené nám záleží, a proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Osobně ověřené pobyty naleznete zde.