Vyrazte s celou rodinou na dovolenou do Beskyd a ubytujte se v Penzionu Buldoček v Horní Lomné. Čeká vás chutná polopenze - snídaně formou bufetu a večeře o dvou chodech. Užijete si domáckou atmosféru i okolní přírodu.

O ubytování

Penzion Buldoček se nachází v malebném údolí říčky Lomňanky v Horní Lomné a nabízí ideální polohu pro objevování krás pohoří Beskydy. Doslova pár metrů od penzionu se rozprostírá jeden z největších pralesů v Česku – Národní přírodní rezervace Mionší. Pěšky i na kole se můžete vydat na Lysou horu (20 km), k vodní nádrži Šance (30 km), na rozhlednu Kozubová (6 km) či do Aquaparku Istebná (22 km). Zimní radovánky si užijete ve Ski areálu Armáda (5 km), Severka (6 km) a Mosty u Jablunkova (15 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji zařízeném ve venkovském stylu. K vybavení pokojů patří například satelitní televize, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné restauraci s terasou si každé ráno pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Večer se podávají servírované dvouchodové večeře. Personál hotelu vám ochotně vyjde vstříc a rádi pro vás připraví bezlepkové či vegetariánské varianty pokrmů.

Cestujete s dětmi?

Na malé hosty čeká zábava v dětském koutku.

Penzion Buldoček

Penzion Buldoček

Horní Lomná 100 , Jablunkov
Česká republika

+(420) 603 529 671

info@penzionbuldocek.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
25 km
Sjezdovka
3,5 km