Pohodový pobyt na Vysočině zažijete v Penzionu Lihovar Rouchovany, který si oblíbí především rodiny s dětmi. Těšte se na chutnou polopenzi, láhev vína a odpočinek ve vnitřním bazénu. Zábavu si užijete na víceúčelovém hřišti a v herně s kulečníkem a stolním tenisem. Děti si zamilují hřiště s trampolínou, pískovištěm a klouzačkou.

O ubytování

Penzion Lihovar Rouchovany leží na Vysočině a jen kousek od jižní Moravy. Na dosah tak budete mít Třebíč plnou památek (25 km) i krásnou přírodu, ale také populární aquapark Pasohlávky (40 km), Brno (50 km) a spoustu vinařských vesniček.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 25 nově vybudovaných pokojů. Každý pokoj je originál, všechny jsou však moderní, vybavené komfortními lůžky, televizí, WiFi připojením, posezením a vlastní koupelnou se sprchou. Většina pokojů má také balkonek, lednici, mikrovlnou troubu či rychlovarnou konvici.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci se těšte na chutné snídaně i večeře. Během dne sem můžete zajít na oběd, kávu s dezertem nebo třeba na pivo Svijany. Vhod přijde také letní zahrádka.

Třebíč Tip na výlet

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás. Tohle město plné památek UNESCO se nachází na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Má velmi bohatou historii, jeho počátky sahají až k roku 1101.

Co patří mezi skvosty Třebíče?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámecký areál (Valdštejnský zámek-předzámčí)
  • Benediktinský klášter

Určitě nevynechte ani Židovskou čtvrť, Zadní synagogu, Dům Seligmanna Bauera, Karlovo náměstí, Městskou věž a Větrný mlýn.

Třebíč má co nabídnout i pokud jde o přírodu a odpočinek - nachází se v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Za relaxací zamiřte do bazénu či Říčních lázní Polanka.

Více informací

Kde budete relaxovat?

K odpočinku přímo vybízí vnitřní bazén s chrličem a protiproudem. Dáváte-li přednost aktivnějšímu odpočinku zavítejte na víceúčelové hřiště a zahrajte si tenis a nohejbal, anebo zkuste hernu s kulečníkem, šipkami a stolním tenisem.

Cestujete s dětmi?

Dětem se jednoznačně zalíbí dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou, klouzačkou a domečkem i zcela nový vnitřní dětský koutek s hračkami pro chlapečky i holčičky všech věkových kategorií.

Penzion Lihovar Rouchovany

Rouchovany 197 , Rouchovany
Česká republika

+420 720 521 521

info@penzionlihovar.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
0,8 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
25 km