Pohodový pobyt na Vysočině zažijete v Penzionu Lihovar Rouchovany ***superior, který si oblíbí především rodiny s dětmi. Těšte se na chutnou polopenzi, láhev vína a odpočinek ve vnitřním bazénu. Zábavu si užijete na víceúčelovém hřišti a v herně s kulečníkem a stolním tenisem. Děti si zamilují hřiště s trampolínou, pískovištěm a klouzačkou.

O ubytování

Penzion Lihovar Rouchovany ***superior leží na Vysočině a jen kousek od jižní Moravy. Na dosah tak budete mít Třebíč plnou památek (25 km) i krásnou přírodu, ale také populární aquapark Pasohlávky (40 km), Brno (50 km) a spoustu vinařských vesniček.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 25 nově vybudovaných pokojů. Každý pokoj je originál, všechny jsou však moderní, vybavené komfortními lůžky, televizí, WiFi připojením, posezením a vlastní koupelnou se sprchou. Většina pokojů má také balkonek, lednici, mikrovlnou troubu či rychlovarnou konvici.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci se těšte na chutné snídaně i večeře. Během dne sem můžete zajít na oběd, kávu s dezertem nebo třeba na pivo Svijany. Vhod přijde také letní zahrádka.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku přímo vybízí vnitřní bazén s chrličem a protiproudem. Dáváte-li přednost aktivnějšímu odpočinku zavítejte na víceúčelové hřiště a zahrajte si tenis a nohejbal, anebo zkuste hernu s kulečníkem, šipkami a stolním tenisem.

Cestujete s dětmi?

Dětem se jednoznačně zalíbí dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou, klouzačkou a domečkem i zcela nový vnitřní dětský koutek s hračkami pro chlapečky i holčičky všech věkových kategorií.

Penzion Lihovar Rouchovany ***superior

Penzion Lihovar Rouchovany ***superior

Rouchovany 197 , Rouchovany
Česká republika

+420 720 521 521

info@penzionlihovar.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
0,8 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
25 km

Tipy na výlet

Třebíč

TřebíčTip na výlet

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás. Tohle město plné památek UNESCO se nachází na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Má velmi bohatou historii, jeho počátky sahají až k roku 1101.

Co patří mezi skvosty Třebíče?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámecký areál (Valdštejnský zámek-předzámčí)
  • Benediktinský klášter

Určitě nevynechte ani Židovskou čtvrť, Zadní synagogu, Dům Seligmanna Bauera, Karlovo náměstí, Městskou věž a Větrný mlýn.

Třebíč má co nabídnout i pokud jde o přírodu a odpočinek - nachází se v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Za relaxací zamiřte do bazénu či Říčních lázní Polanka.

Více informací
Aquapark Laguna
Aquapark Laguna
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia