Vydejte se poznat krásy jednoho z nejkouzelnějších českých měst - Českého Krumlova. Ubytováni budete nedaleko centra i hradu a zámku v Penzionu Golden Crown ***. V ceně je ubytování v pokoji Ekonomy a chutné snídaně formou bufetu či servírované (dle obsazenosti) každé ráno.

O ubytování

Penzion Golden Crown se nachází v klidné části Českého Krumlova v nově zrekonstruovaném historickém domě na břehu Vltavy. Starobylé centrum města je památnou UNESCO. Z penzionu dojdete příjemnou procházkou malebnými uličkami na nádherné náměstí Svornosti (2 km). Odtud je to jen pár kroků na Lazebnický most, přes který přejdete až k hlavním dominantám Českého Krumlova: zámecké věži, hradu a zámku Český Krumlov a Plášťovému mostu. Zámecký příkop s medvědy bude zajímavá podívaná nejen pro děti. Jako v pohádce si budete připadat v úchvatné Pivovarské zahradě (2,5 km) či v zámecké zahradě Letohrádku Bellarie s otáčivým hledištěm (3 km). Na horu Kleť (9 km) se vypravte na nejstarší kamennou rozhlednu v Česku. Oblíbenými cíli turistů v okolí jsou například zřícenina hradu Dívčí kámen (15 km), jezero Lipno (22 km) nebo cisterciácký klášter Zlatá Koruna (10 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji Economy s výhledem na řeku či Křížovou horu. K naprostému komfortu budete mít k dispozici LCD televizi, WiFi připojení, posezení, trezor a vlastní koupelnu se sprchovým koutem, kosmetikou a fénem. O pohodlný spánek se postará velká manželská postel s nočními stolky a lampičkami, polštáři ve dvou velikostech a kvalitními přikrývkami. Za příplatek je možné ubytování v prostornějším dvoulůžkovém pokoji Superior, kde najdete navíc i klimatizaci.

Na čem si pochutnáte?

Energii na celý den načerpáte každé ráno při bohaté snídani, která má dle obsazenosti servírovanou, nebo bufetovou formu.

Penzion Golden Crown ***

Plešivecká 146 , Český Krumlov
Česká republika

777 573 100

recepce@golden-crown.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování 200 Kč/den.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od jezera
3 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
26 km
Sjezdovka
17 km