Vydejte se poznat krásy jednoho z nejkouzelnějších českých měst – Českého Krumlova. Ubytováni budete nedaleko centra i hradu a zámku v Penzionu Golden Crown ***. V ceně je ubytování v pokoji Superior a chutné snídaně formou bufetu či servírované (dle obsazenosti) každé ráno.

O ubytování

Penzion Golden Crown *** se nachází v klidné části Českého Krumlova v nově zrekonstruovaném historickém domě na břehu Vltavy.

Starobylé centrum města je památnou UNESCO. Z penzionu dojdete příjemnou procházkou malebnými uličkami na nádherné náměstí Svornosti (2 km). Odtud je to jen pár kroků na Lazebnický most, přes který přejdete až k hlavním dominantám Českého Krumlova: zámecké věži, hradu a zámku Český Krumlov a Plášťovému mostu. Zámecký příkop s medvědy bude zajímavá podívaná nejen pro děti. Jako v pohádce si budete připadat v úchvatné Pivovarské zahradě (2,5 km) či v zámecké zahradě Letohrádku Bellarie s otáčivým hledištěm (3 km).

Lákavé výletní cíle jsou i v okolí Českého Krumlova. Na horu Kleť (9 km) se vypravte na nejstarší kamennou rozhlednu v Česku. Oblibě turistů se dále těší například zřícenina hradu Dívčí kámen (15 km), přehrada Lipno (22 km) nebo cisterciácký klášter Zlatá Koruna (10 km).

Kde budete spát?

Pokoj Economy (14 m²) je spíše menší, podkrovní pokoj s oknem směřujícím k řece a Křížové hoře. K vybavení patří manželská postel, koupelna se sprchovým koutem a fénem, televize a WiFi připojení. Pokoj je navíc klimatizovaný.

Pokoj Superior (19 m²) s vlastní koupelnou nabízí moderní ubytování pro dvě osoby. Součástí vybavení je manželská postel, WiFi připojení a televize. Pokoje situované v první patře (podkroví) disponují klimatizací.

Pokoj Deluxe (33 m²) pro dvě osoby je rozdělen na zónu odpočinkovou s manželskou postelí a zónu relaxační s televizí a rozkládací pohovkou. Kromě moderního nábytku je součástí také vlastní koupelna a klimatizace.

Na čem si pochutnáte?

Energii na celý den načerpáte každé ráno při bohaté snídani, která má dle obsazenosti servírovanou, nebo bufetovou formu.

Penzion Golden Crown ***

Penzion Golden Crown ***

Plešivecká 146 , Český Krumlov
Česká republika

Provozuje společnost:
Penzion Golden Crown s.r.o. IČ: 08741778


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od jezera
3 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
26 km
Sjezdovka
17 km
Běžkování
16 km

Tipy na výlet

Český Krumlov (UNESCO)

Český Krumlov (UNESCO) Tip na výlet

Český Krumlov je perla Jižních Čech a po právu také jedno z nejnavštěvovanějších míst u nás. Romantické městečko s bohatou historií i impozantním zámkem se nachází na řece Vltavě, která dodává celému místu skutečně pohádkovou atmosféru. V centru i na nábřeží na vás čekají historické budovy, výborné restaurace, dobové obchůdky a především spousta kulturního vyžití. Celá oblast, která je nazývána "Branou Šumavy" je od roku 1992 zapsána na seznam UNESCO.

Co nevynechat při návštěvě Českého Krumlova?

  • Státní hrad a zámek Český Krumlov
  • Zámeckou zahradu s otáčivým hledištěm
  • Zámeckou věž
  • Navštivte také Muzeum voskových figurín, 3D muzeum, Egon Schiele Art Centrum, Kostel sv. Víta nebo místní pivovar.

Mezi nejvýznamnější kulturní akce patří Mezinárodní hudební festival Český krumlov nebo Festival barokních umění.

Více informací
Zámek Český Krumlov (UNESCO)
Zámek Český Krumlov (UNESCO)
Aquaworld Lipno
Aquaworld Lipno
Grafitový důl pod Českým Krumlovem
Grafitový důl pod Českým Krumlovem