Penzion Golden Crown ***

Penzion Golden Crown ***

Plešivecká 146, Český Krumlov
Česká republika

Provozuje společnost:
Penzion Golden Crown s.r.o. IČ: 08741778


777 573 100

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od jezera
3 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
26 km
Sjezdovka
17 km
Běžkování
16 km

O ubytování

Penzion Golden Crown *** se nachází v klidné části Českého Krumlova v nově zrekonstruovaném historickém domě na břehu Vltavy.

Starobylé centrum města je památnou UNESCO. Z penzionu dojdete příjemnou procházkou malebnými uličkami na nádherné náměstí Svornosti (2 km). Odtud je to jen pár kroků na Lazebnický most, přes který přejdete až k hlavním dominantám Českého Krumlova: zámecké věži, hradu a zámku Český Krumlov a Plášťovému mostu. Zámecký příkop s medvědy bude zajímavá podívaná nejen pro děti. Jako v pohádce si budete připadat v úchvatné Pivovarské zahradě (2,5 km) či v zámecké zahradě Letohrádku Bellarie s otáčivým hledištěm (3 km).

Lákavé výletní cíle jsou i v okolí Českého Krumlova. Na horu Kleť (9 km) se vypravte na nejstarší kamennou rozhlednu v Česku. Oblibě turistů se dále těší například zřícenina hradu Dívčí kámen (15 km), přehrada Lipno (22 km) nebo cisterciácký klášter Zlatá Koruna (10 km).

Kde budete spát?

Pokoj Economy (14 m²) je spíše menší, podkrovní pokoj s oknem směřujícím k řece a Křížové hoře. K vybavení patří manželská postel, koupelna se sprchovým koutem a fénem, televize a WiFi připojení. Pokoj je navíc klimatizovaný.

Pokoj Superior (19 m²) s vlastní koupelnou nabízí moderní ubytování pro dvě osoby. Součástí vybavení je manželská postel, WiFi připojení a televize. Pokoje situované v první patře (podkroví) disponují klimatizací.

Pokoj Deluxe (33 m²) pro dvě osoby je rozdělen na zónu odpočinkovou s manželskou postelí a zónu relaxační s televizí a rozkládací pohovkou. Kromě moderního nábytku je součástí také vlastní koupelna a klimatizace.

Na čem si pochutnáte?

Energii na celý den načerpáte každé ráno při bohaté snídani, která má dle obsazenosti servírovanou, nebo bufetovou formu.