Moderní centrum v Jeseníkách

Wellness Hotel Kolštejn *** Superior je jeden z hotelů Relax Centra Kolštejn. Disponuje komfortními pokoji s LCD TV, minibarem a vlastním sociálním zařízením s fénem na vlasy.


Na profesionální služby se můžete spolehnout, hotel získal ocenění za Hotel roku 2018 v Olomouckém kraji.Pokud vám zbude čas, prozkoumejte také přírodu Jeseníků. S Jeseníky Region Card se na spoustu míst navíc dostanete za výhodnou cenu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš K.)

Velká spokojenost, pouze pro nás byly moc měkké matrace, kvůli čemuž jsme se moc dobře nevyspali.

Skvělé (Iveta D.)

Vše odpovídalo popisu, personál ochotný, strava výborná. Jedna hvězdička dolů za plíseň na WC v pokoji č.8. Na výlety se dá jet kamkoliv - Velké Losiny, Šumperk, Červenohorské sedlo atd.

Vynikající (Dagmar V.)

Byli jsme velice spokojeni, hotel předčil naše očekávání, jídlo bylo vynikající a wellness rovněž skvělé. Personál byl příjemný a profesionální, na recepci nám dobře poradili s výběrem běžeckých tras.

Vynikající (Tomáš V.)

Prostředí hotelu odpovídající. Pobyt odpovídal popisu. Wellness perfektní. Vybavení pokojů poněkud zastaralé. Polopenze výborná. Personál vstřícný.

Vynikající (Radka H.)

Krásné prostředí, vynikající strava, milá a laskavá obsluha v hotelu i v restauraci, vše bylo super, doporučuji navštívit město Jeseník a lázně.

Skvělé (Radek ?.)

Ubytování i jídlo perfektní. Wellness měli částečně v poruše ale jinak spokojenost. Obsluha v restauraci má rezervy.

Vynikající (Martina F.)

To nej na čem může hotel stavět jsou zcela luxusní večeře. Kuchař je vynikající a v restauraci podávají výborná jídla po celý den. K tomu je v objektu minipivovar se skvělým pivem. Vše dle kupónu - pouze wellness zóna trochu slabší - v době pobytu nefunkční ochlazovací bazének, parní sauna i solná komora. Personál profesionální. Masáže výborné. Místo pro pobyt krásné - v blízkosti ski areály (Ramzová, Ostružná, Branná, Petříkov) a nespočet tipů na výlety (nádherné prostředí Hrubého Jeseníku, Jesenicko - jeskyně, lázně Jeseník, lesní bar). Doporučuji.

Skvělé (Daniela B.)

V hotelu se nám líbilo, personál byl vstřícný, prostředí velmi pěkné, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, jen ve wellness nefungovaly všechny sauny, což byla škoda.

Skvělé (Hana K.)

Vše bylo téměř perfektní, strava vynikající, personál úslužný a usměvavý, hotel čistý, velká spokojenost.

Skvělé (Jan P.)

Byli jsme zde již víckrát. Servis je stále skvělý, ale za roky provozu se již nasbíraly určité šrámy. Pokoje by zasloužily trochu údržby a zejména matrace. Wellness je stále skvělý, jen v týdnu provoz pouze na 3h denně je málo.