Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Belianské Tatry: Tipy na výlet a zajímavá místa

Belianské Tatry leží na samém východním okraji Tater. Na rozdíl od zbytku pohoří je tvoří především bělostné vápencové a břidlicové skály na jedné straně a svěží zelené louky na straně druhé. Jedná se o království kamzíků a vzácných horských květin. Nachází se zde četné krasové jevy, například Belianská jeskyně. Díky tomu, že je celá oblast přísně chráněnou národní přírodní rezervací s omezeným přístupem pro turisty, uchovala si místní krajina svůj neporušený ráz i přírodu. Nejvyššími vrcholy jsou Havran (2 152 m n. m.) a Ždiarska vidla (2 141 m n. m.)

Ždiar a okolí v zimě - TANAP Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Okolí Ždiaru mezi Belianskými Tatrami a Spišskou magurou nabízí v zimě nádherné lyžování v lyžařských střediscích s privátními vleky přímo v obci i v okolí (25 lyžařských vleků). Určitě navštivte lyžařská střediska Ski centrum Strednica a Bachledka Ski & Sun s kabinovou lanovkou a jejich členité sjezdovky o celkové délce až 6 360 m. Dva privátní vleky můžete vyzkoušet přímo ve Ždiaru - lyžařský vlek Bachleda a Ski centrum Strachan. Samozřejmostí je možnost večerního lyžování, lyžařský instruktor, půjčovna lyží i ski servis. Do všech středisek ve Ždiaru a okolí jezdí ski busy. V okolí Ždiaru také najdete perfektně upravené běžecké tratě v délce 30 km - Monkova dolina a Spišská Magura.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 1 tipů

Belianské Tatry: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK