Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Belianské Tatry: Tipy na výlet a zajímavá místa

Belianské Tatry leží na samém východním okraji Tater. Na rozdíl od zbytku pohoří je tvoří především bělostné vápencové a břidlicové skály na jedné straně a svěží zelené louky na straně druhé. Jedná se o království kamzíků a vzácných horských květin. Nachází se zde četné krasové jevy, například Belianská jeskyně. Díky tomu, že je celá oblast přísně chráněnou národní přírodní rezervací s omezeným přístupem pro turisty, uchovala si místní krajina svůj neporušený ráz i přírodu. Nejvyššími vrcholy jsou Havran (2 152 m n. m.) a Ždiarska vidla (2 141 m n. m.)

Stezka v korunách stromů Bachledka Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Stezka v korunách stromů Bachledka se nachází v srdci druhově pestrých lesů Pieninského národního parku. Bezbariérová trasa o délce více než 600 m vás provede nad unikátní přírodou. Stezka je otevřená celý rok, vstupné pro dospělého stojí 8 €, připlatit si můžete také služby průvodce.

Více informací

Bachledka Ski & Sun Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Zalyžujte si na 4 modrých, 3 červených nebo na 3 černých sjezdovkách. Nejdelší má délku 1950 m. Středisko Bachledka Ski & Sun poskytuje špičkové podmínky pro lyžování, samozřejmostí jsou lyžařská škola a půjčovna lyží. Nově zde najdete i osvětlené kluziště v Jezersku, vedle Penzionu SKI Jezersko.

Pro rodiny s dětmi je připravený lyžařský areál SUN kid u spodní stanice v Bachledově dolině s pohádkovými postavičkami, posuvným pásem, dětským vlekem a výukovým kolotočem. Nedaleko se nachází také lyžařská škola. Pro děti, kteří už nepotřebují instruktory, je tu pak dětský svět Macka Kubíka s překážkami, brankami a veselými postavičkami.

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 6 tipů

Belianské Tatry: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK