Dovolená v Balatonmáriafürdő

Vypravte se na prosluněnou dovolenou k jižnímu břehu Balatonu. Letovisko Balatonmáriafürdő je letním dovolenkovým rájem, ve kterém se budete cítit báječně. K „Maďarskému moři“ s pozvolným vstupem do vody to budete mít jen pár kroků. Vyberte si pobyt v Balatonmáriafürdő a užijte si rodinnou dovolenou se vším všudy.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Za parádní letní dovolenou s koupáním, sluněním a pořádnou porcí zmrzliny nemusíte jezdit do Středomoří. Stejně skvělé léto si užijete i v Maďarsku, kde se s příchodem teplých dnů stává centrem rekreace nádherné jezero Balaton. Teplá jezerní voda, pozvolný vstup do vody a zábavné atrakce lákají k jižnímu břehu Balatonu předevšímrodiny s dětmi. Co vás při pobytu v Balatonmáriafürdő čeká?

Dovolená v Balatonmáriafürdő je dovolená letních snů

Největším lákadlem letoviska Balatonmáriafürdő je jednoznačně koupání v přírodě. V malebném městečku najdete hned několik skvělých pláží, ke kterým náleží i pestré vyžití a stánky s občerstvením. Místní i turisté rádi tráví slunné dny na pláži Központi. Pochvalují si její čistotu, levné vstupné i blízké zázemí. Další oblíbenou pláží ve městě je pláž Szabadstrand, u které stojí Keleti molo, ze kterého je překrásný výhled na hladinu jezera. Vyberte si ubytování u pláže, ať to za vodními radovánkami nemáte daleko.

Na koupalištích vám nebude chybět vůbec nic. Můžete odpočívat na lehátku, pochutnávat si na zmrzlině, ledové kávě nebo tradičních maďarských dobrotách, jako je langoš. Průzkumníci si mohou půjčit lodičku či šlapadlo a vyrazit poznat vzdálenější břehy a zákoutí s rákosím. Ti nejmenší si zase vyhrají na dětských prolézačkách. Prohlédněte si nabídku pobytů s dětmi zdarma a kupte si dovolenou výhodně.

Kdyby vás náhodou dovádění u vody omrzelo, nemusíte mít strach, v tomhle kraji totiž nuda nehrozí ani v nejmenším. Na výlet se vydejte třeba do letoviska Keszthely, kterému se přezdívá perla Balatonu. Prohlédnete si tu nádherný zámek i mnoho dalších památek. Hned vedle leží lázeňské město Hévíz a jeho světový unikát, přírodní termální jezero s léčivými účinky.