Dovolená v Zell am See

V nádherné krajině uprostřed Alp leží malebné lázeňské městečko Zell am See. Rozléhá se kolem ikonického jezera Zeller See, které se pyšní křišťálově čistou vodou a krásným panoramatem. Dovolenou v Zell am See si užijete během celého roku. V létě zve okolní krajina na nespočet túr, v zimě na prvotřídní lyžovačku. Ať už vyrazíte s rodinou nebo v páru, jistě si z pobytu v Zell am See odvezete nezapomenutelné zážitky.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Okres Zell asm See se stejnojmenným hlavním městem nabízí nekonečné vyžití pro páry, rodiny s dětmi, ale i milovníky turistiky a lázní. Podél jezera se nachází několik travnatých pláží s veškerým vybavením a zázemím pro pohodlné koupání. Velmi oblíbené jsou ale i projížďky po jezeře, windsurfing, wakeboarding a vodní lyžování.

V Zell am See je velmi dobrá hromadná doprava, autobusy jezdí téměř ke všem hlavním turistickým cílům. Spousta ubytovacích zařízení navíc poskytuje tzv. letní kartu Zell am See, se kterou můžete veřejnou dopravu využívat zdarma.

Které zážitky na vás v Zell am See čekají?

  • Na západním břehu jezera Zeller See leží Elizabeth park s upravenou promenádou, lavičkami a také fontánou, která hraje každou hodinu. Ve tmě je krásně nasvícená a dodává místu romantický nádech. Udělejte si sem procházku při západu slunce. Nebudete litovat!
  • Plavba lodí po jezeře je velmi populární. Abyste se vyhnuli davům turistů a užili si ji v klidu, půjčte si menší loďku nebo kanoi. Výhled z jezera na majestátní hory opravdu stojí za to.
  • Krásné výhledy si užijete i z vrcholu hory Schmittenhöhe, na kterou se lze nechat vyvézt lanovkou.
  • Za zábavou a dobrodružstvím se vydejte na ledovec Kitzsteinhorn. Celoročně se zde lyžuje a také odtud vedou turistické trasy. Skvělým místem pro zimní sporty je rovněž lyžařské středisko Kaprun.
  • Milovníci historie by měli zavítat na hrad Kaprun tyčící se na kopci nedaleko stejnojmenného města.

Náš tip: Po dni stráveném turistikou není nic lepšího než si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Sáhněte po některém z [wellness balíčků](https://travelking.cz/wellness-pobyty-v-rakousku) a užijte si procházky krásnou rakouskou přírodou spolu s prvotřídním odpočinkem. Na vaší dovolené nám záleží, proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Nabídku námi ověřených pobytů naleznete [zde**](https://travelking.cz/osobne-overeno).