Wellness pobyty v Dolním Rakousku

Okolí Vídně skýtá mnoho přírodních i kulturních krás, které můžete objevovat během svého pobytu. Vídeňské Alpy, Vídeňský les nebo vinařská oblast Weinviertel představují idylickou destinaci k aktivní i odpočinkové dovolené. Vyberte si wellness pobyt v Dolním Rakousku a vyjeďte vstříc novým zážitkům.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu


Dolní Rakousko je spolková země, které se táhne podél hranice s Českem. Rozprostírá se okolo Vídně a ukrývá nespočet krásných přírodních lokací i kulturních zajímavostí, které vás překvapí. Vydejte se sem kdykoliv během roku a těšte se na zábavu i relax, které vás tu budou čekat. S wellness pobytem v Dolním Rakousku si užijete dovolenou přesně podle svých představ.

Co vás čeká na wellness pobytu v Dolním Rakousku?

Dunajský region, Mostviertel, Waldviertel, vinická oblast Weinviertel, Vídeňské Alpy a Vídeňský les – to jsou regiony spolkové země Dolní Rakousko, které nabízejí především krásnou přírodu, kam můžete vyrazit na procházku, túru nebo na kole. Oblast často stojí ve stínu jiných alpských destinací, což je škoda, protože je tu opravdu mnoho k vidění. Vydejte se i vy do této oázy klidu a svěží přírody, kde se můžete věnovat aktivnímu pohybu i odpočinku.

Vyberete-li si wellness pobyt v Dolním Rakousku, čeká na vás příjemný oddych v krásném prostředí. Volit můžete mezi balíčky s polopenzí, plnou penzí nebo snídaní. Pokud cestuje s celou rodinou, využijte nabídky pobytu s dětmi zdarma. Abyste si dovolenou v Dolním Rakousku opravdu užili, zkuste osobně ověřený pobyt, který jsme vyzkoušeli za vás a který vám s klidným srdcem doporučujeme.

Co v Dolním Rakousku vidět zajímavého? Vydejte se třeba do opatství Melk nebo zámek Schloss Hof. Za turistikou můžete kaňon Ötschergräben v Mostviertelu nebo po dálkové turistické stezce Weitwanderweg Nibelungengau. Procházet se můžete také podél Dunaje nebo putovat vinicemi. Navštívit můžete také památky ze seznamu UNESCO – Železniční dráhu Semmering, Wachau nebo lázeňské město Baden.