Wellness pobyty v Dolním Rakousku

Okolí Vídně skýtá mnoho přírodních i kulturních krás, které můžete objevovat během svého pobytu. Vídeňské Alpy, Vídeňský les nebo vinařská oblast Weinviertel představují idylickou destinaci k aktivní i odpočinkové dovolené. Vyberte si wellness pobyt v Dolním Rakousku a vyjeďte vstříc novým zážitkům.

Načítám nabídky...


Dolní Rakousko je spolková země, které se táhne podél hranice s Českem. Rozprostírá se okolo Vídně a ukrývá nespočet krásných přírodních lokací i kulturních zajímavostí, které vás překvapí. Vydejte se sem kdykoliv během roku a těšte se na zábavu i relax, které vás tu budou čekat. S wellness pobytem v Dolním Rakousku si užijete dovolenou přesně podle svých představ.

Co vás čeká na wellness pobytu v Dolním Rakousku?

Dunajský region, Mostviertel, Waldviertel, vinická oblast Weinviertel, Vídeňské Alpy a Vídeňský les – to jsou regiony spolkové země Dolní Rakousko, které nabízejí především krásnou přírodu, kam můžete vyrazit na procházku, túru nebo na kole. Oblast často stojí ve stínu jiných alpských destinací, což je škoda, protože je tu opravdu mnoho k vidění. Vydejte se i vy do této oázy klidu a svěží přírody, kde se můžete věnovat aktivnímu pohybu i odpočinku.

Vyberete-li si wellness pobyt v Dolním Rakousku, čeká na vás příjemný oddych v krásném prostředí. Volit můžete mezi balíčky s polopenzí, plnou penzí nebo snídaní. Pokud cestuje s celou rodinou, využijte nabídky pobytu s dětmi zdarma. Abyste si dovolenou v Dolním Rakousku opravdu užili, zkuste osobně ověřený pobyt, který jsme vyzkoušeli za vás a který vám s klidným srdcem doporučujeme.

Co v Dolním Rakousku vidět zajímavého? Vydejte se třeba do opatství Melk nebo zámek Schloss Hof. Za turistikou můžete kaňon Ötschergräben v Mostviertelu nebo po dálkové turistické stezce Weitwanderweg Nibelungengau. Procházet se můžete také podél Dunaje nebo putovat vinicemi. Navštívit můžete také památky ze seznamu UNESCO – Železniční dráhu Semmering, Wachau nebo lázeňské město Baden.