Wellness pobyty v Bojnicích

Jen málo míst v sobě kloubí krásnou přírodu, zajímavou kulturu a lázně. Slovenské Bojnice ale tohle všechno mají a potěší i ty nejnáročnější cestovatele. Najdete tu nádherný romantický zámek, nejstarší zoo na Slovensku i parádní cyklotrasy v okolí. Příjemným bonusem pro vás bude wellness pobyt v Bojnicích, díky kterému můžete odpočívat ve vířivce nebo sauně. Budete se tu mít pohádkově!

Načítám nabídky...


Bojnice prosluly nádherným romantickým zámkem, který sem láká davy turistů. Znáte ho z pohádek, třeba z té o šíleně smutné princezně. Vám však krásná architektura a okolí tohoto ikonického zámku vykouzlí úsměv na tváři. Příjemné prostředí lázeňského městečka Bojnice vám vnese do mysli klid a vy si tak užijete opravdu výjimečnou dovolenou. S [wellness pobytem]/https://travelking.cz/wellness) navíc můžete odpočívat i ve vířivce nebo v bazénu.

Pohádkový wellness pobyt v Bojnicích pod věží romantického zámku

Staňte se na chvíli lázeňským švihákem a objevte slovenské Bojnice. Wellness pobyty vám tu poskytnout vše, co od dokonalé dovolené čekáte. Relax ve [vířivce]https://travelking.cz/virivka) nebo sauně můžete prokládat procházkami po kolonádě nebo výlety do malebné přírody v okolí. Odpočinete si také v hotelovém bazénu, v létě venkovním a v zimě vnitřním. Neomezené wellness oceníte kdykoliv během roku.

Lázeňský pobyt v Bojnicích je ideální pro všechny generace. Jde o perfektní místo, kde zakotvit s celou rodinou. Nejrůznější kulturní akce, nejstarší zoo na Slovensku nebo přehlídka dravců potěší malé i velké. Nuda tu na vás proto rozhodně nečeká. Zaujme vás také Dům Iluzí nebo Muzeum Pravěku. Nezapomeňte využít nabídky pobytu s dětmi zdarma a ušetřete nemalou částku.

Zamilované páry zase mohou relaxovat v privátní vířivce a zajít na prohlídku zájmu. Nadšení však z Bojnic budou také senioři, kteří načerpají nové síly. Odpočívat mohou v útulných kavárnách nebo lázeňských parcích. V okolí je dostatek příležitostí i pro sportovce, kteří mohou využít turistických nebo cyklistických stezek v krásné přírodě.