Wellness pobyty s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi musí vždy bavit jak rodiče, tak jejich ratolesti. Wellness pobyty s dětmi zajišťují spoustu vodních radovánek pro malé a odpočinek s masážemi a saunami pro velké rekreanty.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Zasloužený relax v saunovém světě a vířivce si dopřejete během wellness pobytu. Ten si užijí i vaše děti, které se ve wellness centru vyřádí v bazénu s nejrůznějšími atrakcemi. S výběrem ideálního místa vašeho wellness pobytu, který si užije celá rodina, vám rádi pomůžeme.

Kam se vydat na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotřídní hotely a penziony, kde se po celém dni plném výletů můžete oddat relaxu ve wellness, najdete třeba rovnou v Česku. Mezi zákazníky Travelkingu vedou pobyty v Jeseníkách, kam se můžete vydat jak za turistikou v horách, tak relaxem v lázních a ve wellness. Podobně oblíbené jsou také wellness pobyty na jižní Moravě, kde se dá relax spojit s popíjení znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby můžete zakusit i v Maďarsku.

Mimořádně oblíbenými jsou také wellness pobyty v Tatrách. Přes den vyrazte spolu s dětmi za poznáváním nejvyšších hor a navštivte známé památky i nové turistické atrakce, například bobovou dráhu. Pokud vám večer zůstane ještě trochu energie, vydejte se do wellness centra s bazénem a saunami. Nebo dáte přednost masáži?

Pokud máte chuť vyrazit na rodinný wellness pobyt do zahraničí, ale nechcete se vzdát turistiky na horách, máme pro vás ideální řešení. Túry v majestátních Alpách si budete do sytosti užívat v Rakousku, kde není nouze ani o výborná wellness centra přímo v horských hotelích. Na své si přijdete také v Německu s podmanivou přírodou a vyhlášenými službami.

Pokud si chcete dovolenou s dětmi užít naplno, hoďte starosti o vaření a jídlo za hlavu. Zvolte ubytování s all inclusive stravováním, kde vás bude každý den pobytu čekat bohatá nabídka oblíbených pokrmů na snídaně, obědy i večeře, a k tomu také nejrůznější drobnosti k zakousnutí mezi hlavními chody. Nápoje jsou často již zahrnuty v ceně.