Wellness pobyty s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi musí vždy bavit jak rodiče, tak jejich ratolesti. Wellness pobyty s dětmi zajišťují spoustu vodních radovánek pro malé a odpočinek s masážemi a saunami pro velké rekreanty.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Zasloužený relax v saunovém světě a vířivce si dopřejete během wellness pobytu. Ten si užijí i vaše děti, které se ve wellness centru vyřádí v bazénu s nejrůznějšími atrakcemi. S výběrem ideálního místa vašeho wellness pobytu, který si užije celá rodina, vám rádi pomůžeme.

Kam se vydat na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotřídní hotely a penziony, kde se po celém dni plném výletů můžete oddat relaxu ve wellness, najdete třeba rovnou v Česku. Mezi zákazníky Travelkingu vedou pobyty v Jeseníkách, kam se můžete vydat jak za turistikou v horách, tak relaxem v lázních a ve wellness. Podobně oblíbené jsou také wellness pobyty na jižní Moravě, kde se dá relax spojit s popíjení znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby můžete zakusit i v Maďarsku.

Mimořádně oblíbenými jsou také wellness pobyty v Tatrách. Přes den vyrazte spolu s dětmi za poznáváním nejvyšších hor a navštivte známé památky i nové turistické atrakce, například bobovou dráhu. Pokud vám večer zůstane ještě trochu energie, vydejte se do wellness centra s bazénem a saunami. Nebo dáte přednost masáži?

Pokud máte chuť vyrazit na rodinný wellness pobyt do zahraničí, ale nechcete se vzdát turistiky na horách, máme pro vás ideální řešení. Túry v majestátních Alpách si budete do sytosti užívat v Rakousku, kde není nouze ani o výborná wellness centra přímo v horských hotelích. Na své si přijdete také v Německu s podmanivou přírodou a vyhlášenými službami.

Pokud si chcete dovolenou s dětmi užít naplno, hoďte starosti o vaření a jídlo za hlavu. Zvolte ubytování s all inclusive stravováním, kde vás bude každý den pobytu čekat bohatá nabídka oblíbených pokrmů na snídaně, obědy i večeře, a k tomu také nejrůznější drobnosti k zakousnutí mezi hlavními chody. Nápoje jsou často již zahrnuty v ceně.