Wellness pobyty s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi musí vždy bavit jak rodiče, tak jejich ratolesti. Wellness pobyty s dětmi zajišťují spoustu vodních radovánek pro malé a odpočinek s masážemi a saunami pro velké rekreanty.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým


Zasloužený relax v saunovém světě a vířivce si dopřejete během wellness pobytu. Ten si užijí i vaše děti, které se ve wellness centru vyřádí v bazénu s nejrůznějšími atrakcemi. S výběrem ideálního místa vašeho wellness pobytu, který si užije celá rodina, vám rádi pomůžeme.

Kam se vydat na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotřídní hotely a penziony, kde se po celém dni plném výletů můžete oddat relaxu ve wellness, najdete třeba rovnou v Česku. Mezi zákazníky Travelkingu vedou pobyty v Jeseníkách, kam se můžete vydat jak za turistikou v horách, tak relaxem v lázních a ve wellness. Podobně oblíbené jsou také wellness pobyty na jižní Moravě, kde se dá relax spojit s popíjení znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby můžete zakusit i v Maďarsku.

Mimořádně oblíbenými jsou také wellness pobyty v Tatrách. Přes den vyrazte spolu s dětmi za poznáváním nejvyšších hor a navštivte známé památky i nové turistické atrakce, například bobovou dráhu. Pokud vám večer zůstane ještě trochu energie, vydejte se do wellness centra s bazénem a saunami. Nebo dáte přednost masáži?

Pokud máte chuť vyrazit na rodinný wellness pobyt do zahraničí, ale nechcete se vzdát turistiky na horách, máme pro vás ideální řešení. Túry v majestátních Alpách si budete do sytosti užívat v Rakousku, kde není nouze ani o výborná wellness centra přímo v horských hotelích. Na své si přijdete také v Německu s podmanivou přírodou a vyhlášenými službami.

Pokud si chcete dovolenou s dětmi užít naplno, hoďte starosti o vaření a jídlo za hlavu. Zvolte ubytování s all inclusive stravováním, kde vás bude každý den pobytu čekat bohatá nabídka oblíbených pokrmů na snídaně, obědy i večeře, a k tomu také nejrůznější drobnosti k zakousnutí mezi hlavními chody. Nápoje jsou často již zahrnuty v ceně.