Wellness pobyty s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi musí vždy bavit jak rodiče, tak jejich ratolesti. Wellness pobyty s dětmi zajišťují spoustu vodních radovánek pro malé a odpočinek s masážemi a saunami pro velké rekreanty.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Zasloužený relax v saunovém světě a vířivce si dopřejete během wellness pobytu. Ten si užijí i vaše děti, které se ve wellness centru vyřádí v bazénu s nejrůznějšími atrakcemi. S výběrem ideálního místa vašeho wellness pobytu, který si užije celá rodina, vám rádi pomůžeme.

Kam se vydat na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotřídní hotely a penziony, kde se po celém dni plném výletů můžete oddat relaxu ve wellness, najdete třeba rovnou v Česku. Mezi zákazníky Travelkingu vedou pobyty v Jeseníkách, kam se můžete vydat jak za turistikou v horách, tak relaxem v lázních a ve wellness. Podobně oblíbené jsou také wellness pobyty na jižní Moravě, kde se dá relax spojit s popíjení znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby můžete zakusit i v Maďarsku.

Mimořádně oblíbenými jsou také wellness pobyty v Tatrách. Přes den vyrazte spolu s dětmi za poznáváním nejvyšších hor a navštivte známé památky i nové turistické atrakce, například bobovou dráhu. Pokud vám večer zůstane ještě trochu energie, vydejte se do wellness centra s bazénem a saunami. Nebo dáte přednost masáži?

Pokud máte chuť vyrazit na rodinný wellness pobyt do zahraničí, ale nechcete se vzdát turistiky na horách, máme pro vás ideální řešení. Túry v majestátních Alpách si budete do sytosti užívat v Rakousku, kde není nouze ani o výborná wellness centra přímo v horských hotelích. Na své si přijdete také v Německu s podmanivou přírodou a vyhlášenými službami.

Pokud si chcete dovolenou s dětmi užít naplno, hoďte starosti o vaření a jídlo za hlavu. Zvolte ubytování s all inclusive stravováním, kde vás bude každý den pobytu čekat bohatá nabídka oblíbených pokrmů na snídaně, obědy i večeře, a k tomu také nejrůznější drobnosti k zakousnutí mezi hlavními chody. Nápoje jsou často již zahrnuty v ceně.