Wellness pobyty s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi musí vždy bavit jak rodiče, tak jejich ratolesti. Wellness pobyty s dětmi zajišťují spoustu vodních radovánek pro malé a odpočinek s masážemi a saunami pro velké rekreanty.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Zasloužený relax v saunovém světě a vířivce si dopřejete během wellness pobytu. Ten si užijí i vaše děti, které se ve wellness centru vyřádí v bazénu s nejrůznějšími atrakcemi. S výběrem ideálního místa vašeho wellness pobytu, který si užije celá rodina, vám rádi pomůžeme.

Kam se vydat na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotřídní hotely a penziony, kde se po celém dni plném výletů můžete oddat relaxu ve wellness, najdete třeba rovnou v Česku. Mezi zákazníky Travelkingu vedou pobyty v Jeseníkách, kam se můžete vydat jak za turistikou v horách, tak relaxem v lázních a ve wellness. Podobně oblíbené jsou také wellness pobyty na jižní Moravě, kde se dá relax spojit s popíjení znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby můžete zakusit i v Maďarsku.

Mimořádně oblíbenými jsou také wellness pobyty v Tatrách. Přes den vyrazte spolu s dětmi za poznáváním nejvyšších hor a navštivte známé památky i nové turistické atrakce, například bobovou dráhu. Pokud vám večer zůstane ještě trochu energie, vydejte se do wellness centra s bazénem a saunami. Nebo dáte přednost masáži?

Pokud máte chuť vyrazit na rodinný wellness pobyt do zahraničí, ale nechcete se vzdát turistiky na horách, máme pro vás ideální řešení. Túry v majestátních Alpách si budete do sytosti užívat v Rakousku, kde není nouze ani o výborná wellness centra přímo v horských hotelích. Na své si přijdete také v Německu s podmanivou přírodou a vyhlášenými službami.

Pokud si chcete dovolenou s dětmi užít naplno, hoďte starosti o vaření a jídlo za hlavu. Zvolte ubytování s all inclusive stravováním, kde vás bude každý den pobytu čekat bohatá nabídka oblíbených pokrmů na snídaně, obědy i večeře, a k tomu také nejrůznější drobnosti k zakousnutí mezi hlavními chody. Nápoje jsou často již zahrnuty v ceně.