Wellness pobyty na Třeboňsku

Třeboňsko si získá vaše srdce malebnou přírodou posetou rybníky i kulturními památkami. Vyrazit sem můžete za pěší turistikou a za báječnými cyklostezkami. Až si projdete proslulou cestu kolem Světa, můžete si odpočinout v sauně nebo vířivce, a to díky nabídce wellness pobytů na Třeboňsku. Nechte se hýčkat, jižní Čechy na vás čekají s otevřenou náručí.

Načítám nabídky...


Třeboňsko vás naláká nejen na krásnou přírodu plnou rybníků, ale také na příležitosti k odpočinku. Zakotvíte-li v Třeboni a okolí, užijete si bezstarostný pobyt poblíž turisticky atraktivních lokalit. Líbit se tu bude především vášnivým cyklistům, pro které jsou celé jižní Čechy učiněným rájem. O to své nepřijdou ani milovníci kultury a historie. Ať už se na Třeboňsko vydáte z jakéhokoliv důvodu, přijde vám vhod wellness pobyt se vším všudy.

Vydejte se na Třeboňsko za pohádkovým wellness pobytem a malebnou přírodou

Okolo Třeboně na vás čeká mnoho příležitostí k odpočinku. Vyberte si snový [wellness pobyt]https://travelking.cz/wellness) a doplňte energii a sílu do dalších všedních dnů. Třeboňsko je pohodovým regionem, který vás nakazí svou klidnou náladou a poskytne vám tak ty nejlepší podmínky k relaxu. Zvolte si pobyt s vířivkou, saunou nebo bazénem a odpočívejte, jak se sluší a patří. Vybrat si můžete z osobně ověřených pobytů, abyste si byli jisti kvalitou služeb.

Třeboňsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Sáhnout můžete po pobytu s dětmi zdarma. Vaše ratolesti si vyhrají na dětském hřišti nebo si užijí hotelový bazén. Doma nemusíte nechávat ani vašeho čtyřnohého kamaráda, pobyty se psem nejsou žádnou výjimkou. S rodinou můžete podnikat procházky po okolí, užívat si sluníčka a přírodního koupání nebo cyklovýlety. Berete-li si sebou kola, oceníte úschovnu kol přímo na ubytování.

Kam se na Třeboňsku vydat na výlet? Při návštěvě jižních Čech nesmíte vynechat třeboňský zámek s Domem přírody Třeboňska ani cestu okolo rybníka Svět. Z architektonických klenotů navštivte slavnou Schwarzenberskou hrobku nebo kouzelný zámek Červená Lhota. Pro dokonalý odpočinek můžete navštívit místní slatinné lázně nebo lázně Aurora. Parádní zážitek vás čeká, pokud si vyberete hotel propojený s lázněmi.