Víkendové pobyty v Budapešti

Maďarská metropole je dokonalou destinací pro víkendový pobyt. Město na Dunaji nabízí mnoho výjimečných památek, špičkové termální lázně i možnost ochutnat vyhlášené speciality maďarské kuchyně. Vydejte se na víkend v Budapešti a užijte si to všechno dosyta!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Grand Jules Boat Hotel stojí na břehu Dunaje, je tak skvělým místem na prozkoumání Budapešti. Náš pokoj byl malý ale dostačující, s krásným výhledem na parlament a most Széchenyi lánchíd. V rámci balíčku jsme měli bohatou snídani formou bufetu. Pochutnali jsme si na míchaných vejcích i sladkém pečivu. Přítele nejvíce oslovily teplé croissanty. Personál byl moc milý. Jedinou výtku máme k hluku způsobeném chůzí ostatních hostů na horní terase lodi. Celkově jsme však byli s pobytem spokojeni. Pro ty, co hledají nevšední ubytování v dobré lokalitě s parkováním zdarma, pobyt rozhodně doporučujeme.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Hledáte atraktivní zahraniční destinaci pro kratší či rovnou víkendový pobyt? Existuje spousta důvodů, proč vybrat právě Budapešť! V maďarské metropoli najdete spoustu památek světového významu. Ty nejznámější z nich leží blízko u sebe, takže je stihnete projít klidně i pěšky. Patříte-li k milovníkům umění, zavítejte do budapešťských galerií a muzeí a prohlédněte si díla slavných umělců. Vyznavači odpočinku zase mohou zamířit do špičkových lázeňských areálů, kterých je přímo ve městě hned několik. A samozřejmě by byla škoda neochutnat delikatesy maďarské kuchyně, na které narazíte na každém kroku.

Kam na víkendový pobyt v Budapešti?

Budapešťské termální lázně i prameny jsou vyhlášené, ovšem na wellness pobytu nemusíte za relaxací ve vířivce, sauně a bazénu ani nikam chodit, protože je budete mít přímo v hotelu. Věřte, že po dni stráveném chozením po impozantních budapešťských památkách vám odpočinek přijde opravdu vhod.

Pokud se těšíte, až ochutnáte poctivé domácí maďarské pokrmy, doporučujeme pobyty s polopenzí. Hned ráno si vychutnáte vynikající snídani a starosti si nebudete muset dělat ani s večeří. Přes den pak můžete dát šanci mnoha skvělým restauracím či kavárnám.

Budapešť je díky množství zeleně, parků i pestrých možností zážitků skvělou lokalitou pro dovolenou s dětmi. Pokud se do Budapešti chystáte jako celá rodina, mrkněte na nabídku pobytů v Budapešti s dítětem zdarma. Ušetřené peníze se budou během víkendu v Budapešti zajisté hodit!

V jednom roce zažijeme více než 50 víkendů, a tak by se vám mohly hodit i naše další tipy, kam se vydat na víkend!