Víkendové pobyty v Budapešti

Maďarská metropole je dokonalou destinací pro víkendový pobyt. Město na Dunaji nabízí mnoho výjimečných památek, špičkové termální lázně i možnost ochutnat vyhlášené speciality maďarské kuchyně. Vydejte se na víkend v Budapešti a užijte si to všechno dosyta!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v T62 Hotelu *** jsme si užili od začátku do konce. Hotelové pokoje i všechny prostory mají pop-artový design vyšperkovaný stylovými malbami a originálním vybavením interiéru. Toto místo tak doporučuji všem, kdo vyhledávají jedinečná a zajímavá ubytování. Bufetové snídaně byly vynikající a pestré, takže nás nabili energií na celý den v Budapešti. Obrovskou výhodou hotelu je jeho umístění v centru města, a tak se k památkám snadno dostanete městskou dopravou, nebo dokonce i pěšky.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým


Hledáte atraktivní zahraniční destinaci pro kratší či rovnou víkendový pobyt? Existuje spousta důvodů, proč vybrat právě Budapešť! V maďarské metropoli najdete spoustu památek světového významu. Ty nejznámější z nich leží blízko u sebe, takže je stihnete projít klidně i pěšky. Patříte-li k milovníkům umění, zavítejte do budapešťských galerií a muzeí a prohlédněte si díla slavných umělců. Vyznavači odpočinku zase mohou zamířit do špičkových lázeňských areálů, kterých je přímo ve městě hned několik. A samozřejmě by byla škoda neochutnat delikatesy maďarské kuchyně, na které narazíte na každém kroku.

Kam na víkendový pobyt v Budapešti?

Budapešťské termální lázně i prameny jsou vyhlášené, ovšem na wellness pobytu nemusíte za relaxací ve vířivce, sauně a bazénu ani nikam chodit, protože je budete mít přímo v hotelu. Věřte, že po dni stráveném chozením po impozantních budapešťských památkách vám odpočinek přijde opravdu vhod.

Pokud se těšíte, až ochutnáte poctivé domácí maďarské pokrmy, doporučujeme pobyty s polopenzí. Hned ráno si vychutnáte vynikající snídani a starosti si nebudete muset dělat ani s večeří. Přes den pak můžete dát šanci mnoha skvělým restauracím či kavárnám.

Budapešť je díky množství zeleně, parků i pestrých možností zážitků skvělou lokalitou pro dovolenou s dětmi. Pokud se do Budapešti chystáte jako celá rodina, mrkněte na nabídku pobytů v Budapešti s dítětem zdarma. Ušetřené peníze se budou během víkendu v Budapešti zajisté hodit!

V jednom roce zažijeme více než 50 víkendů, a tak by se vám mohly hodit i naše další tipy, kam se vydat na víkend!