Víkendové pobyty s dětmi

Vydejte se s dětmi na víkendový pobyt a užijte si naplno čas strávený výlety, zábavou a nezapomenutelnými zážitky. V nabídce máme spoustu lokalit se skvělým zázemím a pestrými možnostmi pro tu nejlepší rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Povyražení z rutiny všedních dnů si zasloužíte vy i vaše děti! Vyrazte společně na víkend do míst, která nadchnou vás i vaše potomky. O společných zážitcích pak budou vaše děti hned v pondělí ve škole nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na víkend s dětmi?

Pokud chcete ve svých dětech pěstovat lásku k přírodě, vydejte se na víkend na hory v Česku. Naše pohoří nabízí skvělé zázemí i pro ty nejmenší a díky nižší nadmořské výšce jsou pro rodiny s dětmi dobře přístupná. Krásami českých hor vás provede mnoho naučných stezek a dětských turistických tras. Na výlet k atraktivním cílům se tak můžete vyrazit klidně s kočárkem či nejmenšími dětmi. Úžasným místem, kde strávit víkend s dětmi, je krkonošský Špindlerův Mlýn. Najdete v něm například bobovou dráhu, muzeum lega či aquapark a jeho okolí prozkoumáte po dětských naučných stezkách. Velké oblibě se mezi rodinami s dětmi těší také jihočeská přehrada Lipno obklopená krásnou šumavskou přírodou. V létě si s dětmi užijete koupání na krásných lipenských plážích a v zimě si zase zalyžujete ve Ski areálu Lipno. A po celý rok si můžete užívat krásné výhledy ze Stezky korunami stromů Lipno.

Nekonečné možnosti vyžití a zábavy pro děti nabízí samozřejmě také Praha. Záleží jen na vás, jestli provedete své malé turisty po památkám, nebo dáte přednost zoologické zahradě, zábavním parkům či zajímavým muzeím.

Jestli se u vás v rodině cestovatelské geny dědí, a tak vás to na rodinnou dovolenou táhne rovnou za hranice, doporučujeme Vídeň. Rakouská metropole nabízí tolik atraktivních možností, že nebudete vědět, co podniknout dřív: zábavní park Prátr s obřím ruským kolem, překrásnou Zoo Schönbrunn či světoznámé přírodovědné muzeum. K tomu je Vídeň proslulá množstvím parků a skvěle vybavených dětských hřišť.