Víkendové pobyty s dětmi

Vydejte se s dětmi na víkendový pobyt a užijte si naplno čas strávený výlety, zábavou a nezapomenutelnými zážitky. V nabídce máme spoustu lokalit se skvělým zázemím a pestrými možnostmi pro tu nejlepší rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Povyražení z rutiny všedních dnů si zasloužíte vy i vaše děti! Vyrazte společně na víkend do míst, která nadchnou vás i vaše potomky. O společných zážitcích pak budou vaše děti hned v pondělí ve škole nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na víkend s dětmi?

Pokud chcete ve svých dětech pěstovat lásku k přírodě, vydejte se na víkend na hory v Česku. Naše pohoří nabízí skvělé zázemí i pro ty nejmenší a díky nižší nadmořské výšce jsou pro rodiny s dětmi dobře přístupná. Krásami českých hor vás provede mnoho naučných stezek a dětských turistických tras. Na výlet k atraktivním cílům se tak můžete vyrazit klidně s kočárkem či nejmenšími dětmi. Úžasným místem, kde strávit víkend s dětmi, je krkonošský Špindlerův Mlýn. Najdete v něm například bobovou dráhu, muzeum lega či aquapark a jeho okolí prozkoumáte po dětských naučných stezkách. Velké oblibě se mezi rodinami s dětmi těší také jihočeská přehrada Lipno obklopená krásnou šumavskou přírodou. V létě si s dětmi užijete koupání na krásných lipenských plážích a v zimě si zase zalyžujete ve Ski areálu Lipno. A po celý rok si můžete užívat krásné výhledy ze Stezky korunami stromů Lipno.

Nekonečné možnosti vyžití a zábavy pro děti nabízí samozřejmě také Praha. Záleží jen na vás, jestli provedete své malé turisty po památkám, nebo dáte přednost zoologické zahradě, zábavním parkům či zajímavým muzeím.

Jestli se u vás v rodině cestovatelské geny dědí, a tak vás to na rodinnou dovolenou táhne rovnou za hranice, doporučujeme Vídeň. Rakouská metropole nabízí tolik atraktivních možností, že nebudete vědět, co podniknout dřív: zábavní park Prátr s obřím ruským kolem, překrásnou Zoo Schönbrunn či světoznámé přírodovědné muzeum. K tomu je Vídeň proslulá množstvím parků a skvěle vybavených dětských hřišť.