Víkendové pobyty s dětmi

Vydejte se s dětmi na víkendový pobyt a užijte si naplno čas strávený výlety, zábavou a nezapomenutelnými zážitky. V nabídce máme spoustu lokalit se skvělým zázemím a pestrými možnostmi pro tu nejlepší rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Povyražení z rutiny všedních dnů si zasloužíte vy i vaše děti! Vyrazte společně na víkend do míst, která nadchnou vás i vaše potomky. O společných zážitcích pak budou vaše děti hned v pondělí ve škole nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na víkend s dětmi?

Pokud chcete ve svých dětech pěstovat lásku k přírodě, vydejte se na víkend na hory v Česku. Naše pohoří nabízí skvělé zázemí i pro ty nejmenší a díky nižší nadmořské výšce jsou pro rodiny s dětmi dobře přístupná. Krásami českých hor vás provede mnoho naučných stezek a dětských turistických tras. Na výlet k atraktivním cílům se tak můžete vyrazit klidně s kočárkem či nejmenšími dětmi. Úžasným místem, kde strávit víkend s dětmi, je krkonošský Špindlerův Mlýn. Najdete v něm například bobovou dráhu, muzeum lega či aquapark a jeho okolí prozkoumáte po dětských naučných stezkách. Velké oblibě se mezi rodinami s dětmi těší také jihočeská přehrada Lipno obklopená krásnou šumavskou přírodou. V létě si s dětmi užijete koupání na krásných lipenských plážích a v zimě si zase zalyžujete ve Ski areálu Lipno. A po celý rok si můžete užívat krásné výhledy ze Stezky korunami stromů Lipno.

Nekonečné možnosti vyžití a zábavy pro děti nabízí samozřejmě také Praha. Záleží jen na vás, jestli provedete své malé turisty po památkám, nebo dáte přednost zoologické zahradě, zábavním parkům či zajímavým muzeím.

Jestli se u vás v rodině cestovatelské geny dědí, a tak vás to na rodinnou dovolenou táhne rovnou za hranice, doporučujeme Vídeň. Rakouská metropole nabízí tolik atraktivních možností, že nebudete vědět, co podniknout dřív: zábavní park Prátr s obřím ruským kolem, překrásnou Zoo Schönbrunn či světoznámé přírodovědné muzeum. K tomu je Vídeň proslulá množstvím parků a skvěle vybavených dětských hřišť.