Víkendové pobyty s dětmi

Vydejte se s dětmi na víkendový pobyt a užijte si naplno čas strávený výlety, zábavou a nezapomenutelnými zážitky. V nabídce máme spoustu lokalit se skvělým zázemím a pestrými možnostmi pro tu nejlepší rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Povyražení z rutiny všedních dnů si zasloužíte vy i vaše děti! Vyrazte společně na víkend do míst, která nadchnou vás i vaše potomky. O společných zážitcích pak budou vaše děti hned v pondělí ve škole nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na víkend s dětmi?

Pokud chcete ve svých dětech pěstovat lásku k přírodě, vydejte se na víkend na hory v Česku. Naše pohoří nabízí skvělé zázemí i pro ty nejmenší a díky nižší nadmořské výšce jsou pro rodiny s dětmi dobře přístupné. Krásami českých hor vás provede mnoho naučných stezek a dětských turistických tras. Na výlet k atraktivním cílům se tak můžete vyrazit klidně s kočárkem či nejmenšími dětmi. Úžasným místem, kde strávit víkend s dětmi, je krkonošsky Špindlerův Mlýn. Najdete v něm například bobovou dráhu, muzeum lega či aquapark a jeho okolím vás provede řada dětských naučných stezek. Velké oblibě se mezi rodinami s dětmi těší také jihočeská přehrada zde obklopená krásnou šumavskou přírodou. V létě si s dětmi užijete koupání na krásných lipenských plážích a v zimě si zase zalyžujete ve Ski areálu Lipno. A po celý rok si můžete užívat krásné výhledy ze Stezky korunami stromů Lipno.

Nekonečné možnosti vyžití a zábavy pro děti nabízí samozřejmě také Praha. Záleží jen na vás, jestli provedete své malé turisty po památkám, nebo dáte přednost zoologické zahradě, zábavním parkům či zajímavým muzeím muzeím.

Jestli se u vás v rodině cestovatelské geny dědí, a tak vás to na rodinnou dovolenou táhne rovnou za hranice, doporučujeme Vídeň. Rakouská metropole nabízí tolik atraktivních možností, že nebudete vědět, co podniknout víc: zábavní park Prátr s obřím ruským kolem, překrásnou Zoo Schönbrunn či světoznámé přírodovědné muzeum. K tomu je Vídeň proslulá množstvím parků a skvěle vybavených dětských hřišť.