Víkendové pobyty s dětmi

Vydejte se s dětmi na víkendový pobyt a užijte si naplno čas strávený výlety, zábavou a nezapomenutelnými zážitky. V nabídce máme spoustu lokalit se skvělým zázemím a pestrými možnostmi pro tu nejlepší rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Povyražení z rutiny všedních dnů si zasloužíte vy i vaše děti! Vyrazte společně na víkend do míst, která nadchnou vás i vaše potomky. O společných zážitcích pak budou vaše děti hned v pondělí ve škole nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na víkend s dětmi?

Pokud chcete ve svých dětech pěstovat lásku k přírodě, vydejte se na víkend na hory v Česku. Naše pohoří nabízí skvělé zázemí i pro ty nejmenší a díky nižší nadmořské výšce jsou pro rodiny s dětmi dobře přístupná. Krásami českých hor vás provede mnoho naučných stezek a dětských turistických tras. Na výlet k atraktivním cílům se tak můžete vyrazit klidně s kočárkem či nejmenšími dětmi. Úžasným místem, kde strávit víkend s dětmi, je krkonošský Špindlerův Mlýn. Najdete v něm například bobovou dráhu, muzeum lega či aquapark a jeho okolí prozkoumáte po dětských naučných stezkách. Velké oblibě se mezi rodinami s dětmi těší také jihočeská přehrada Lipno obklopená krásnou šumavskou přírodou. V létě si s dětmi užijete koupání na krásných lipenských plážích a v zimě si zase zalyžujete ve Ski areálu Lipno. A po celý rok si můžete užívat krásné výhledy ze Stezky korunami stromů Lipno.

Nekonečné možnosti vyžití a zábavy pro děti nabízí samozřejmě také Praha. Záleží jen na vás, jestli provedete své malé turisty po památkám, nebo dáte přednost zoologické zahradě, zábavním parkům či zajímavým muzeím.

Jestli se u vás v rodině cestovatelské geny dědí, a tak vás to na rodinnou dovolenou táhne rovnou za hranice, doporučujeme Vídeň. Rakouská metropole nabízí tolik atraktivních možností, že nebudete vědět, co podniknout dřív: zábavní park Prátr s obřím ruským kolem, překrásnou Zoo Schönbrunn či světoznámé přírodovědné muzeum. K tomu je Vídeň proslulá množstvím parků a skvěle vybavených dětských hřišť.