Víkendové pobyty pro jednoho

Rádi byste využili víkend k cestování nebo třeba lázeňskému odpočinku, ale nemáte zrovna žádného spolucestovatele? To přece vůbec nevadí! Vydejte se na víkendový pobyt pro jednoho a užijte si čas, který věnujete sami sobě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsme byli poprvé a pobyt se nám velmi líbil. Hotel stojí v pěkné části nedaleko centra s kolonádami a výhledem na okolní hotely a do přírody. Na pobytu mě nejvíce nadchly procedury - koupel a masáž, příjemná byla i relaxace ve wellness centru s bazénem a vířivkou nebo posezení v kavárně. Pokoj byl opravdu prostorný, pohodlné postele a balkon s posezením byly příjemným bonusem. Za výlet rozhodně stojí centrum Varů, kolonády nebo nedaleká Plzeň s pivovarem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Po náročném pracovním týdnu není nic lepšího než na víkend někam vyrazit a všechny starosti všedních dnů nechat doma. Nenechte se odradit tím, že nikdo z vašich známých či blízkých zrovna nemůže a vydejte se za dobrodružstvím nebo odpočinkem sami. Víkendový pobyt pro jednoho je ideální příležitost k odpočinku a navíc bude program i vše ostatní pouze ve vaší režii.

Kam na víkendový pobyt pro jednu osobu?

Potřebujete-li si především odpočinout od všeho a všech, vyberte si některý z lázeňských pobytů. Do těch nejlepších lázní se dokonce nemusíte ani vydávat za hranice. V Česku totiž najdete hned tři z jedenácti evropských lázeňských měst, která byla zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Jedná se o všechna tři města tzv. lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Spousta hotelů, které máme v nabídce, nabízí pobytové balíčky pro jednoho, a tak nebudete muset doplácet nic navíc. Věřte, že z dovolené z této odpočinkové dovolené se z víkendu vrátíte jako znovuzrození.