Víkendové pobyty pro jednoho

Rádi byste využili víkend k cestování nebo třeba lázeňskému odpočinku, ale nemáte zrovna žádného spolucestovatele? To přece vůbec nevadí! Vydejte se na víkendový pobyt pro jednoho a užijte si čas, který budete mít jen pro sebe.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Osobně bych hotelu udělil i více než 4 hvězdy. Interiér je čistý a moderní. V hotelové restauraci jsem si skvěle pochutnal a v balneu bylo na výběr opravdu z velkého množství procedur. Nejvíc se mi ale líbilo výjimečné wellness s panoramatickým výhledem z terasy. Myslím, že z pobytu v Hotelu Royal Regent si odnesete jenom příjemné vzpomínky a dojmy.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora


Po náročném pracovním týdnu není nic lepšího než na víkend někam vyrazit a všechny starosti všedních dnů nechat doma. Nenechte se odradit tím, že nikdo z vašich známých či blízkých zrovna nemůže a vydejte se za dobrodružstvím nebo relaxací sami. Víkendový pobyt pro jednoho je ideální příležitost k odpočinku a navíc bude program i vše ostatní pouze ve vaší režii.

Kam na víkendový pobyt pro jednu osobu?

Potřebujete-li si především odpočinout od všeho a všech, vyberte si některý z lázeňských pobytů. Do těch nejlepších lázní se dokonce nemusíte ani vydávat za hranice. V Česku totiž najdete hned tři z jedenácti evropských lázeňských měst, která byla zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Jedná se o všechna tři města tzv. lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Spousta hotelů, které u nás najdete, nabízí pobytové balíčky pro jednoho, a tak nebudete muset doplácet nic navíc. Věřte, že z odpočinkového víkendu se vrátíte jako znovuzrození.