Víkendové pobyty pro jednoho

Rádi byste využili víkend k cestování nebo třeba lázeňskému odpočinku, ale nemáte zrovna žádného spolucestovatele? To přece vůbec nevadí! Vydejte se na víkendový pobyt pro jednoho a užijte si čas, který budete mít jen pro sebe.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Růže **** jsme si skvěle užili. Hotel se nachází v dobré lokalitě s možností parkování přímo u budovy. Personál byl velmi milý a vnímavý k potřebám hostů. Velkým pozitivem je pestrá nabídka relaxačních a ozdravných procedur, které jsou prováděné na vysoké úrovni (zejména masáž zad byla opravdu příjemná). Snídaně i večeře byly velmi chutné, pestré a čerstvé. V pokoji nám k naprostému komfortu nic nechybělo, interiéry jsou navíc dobře udržované, i když není vybavení úplně nejnovější. Do hotelu bych se určitě rád ještě vrátil.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Kolonáda se nachází přímo v lázeňském centru, a tak je to z něj blízko na atraktivní výletní cíle. Pokoj byl prostorný a vybavený vším pro naše pohodlí. Výběr pokrmů byl na snídaních i večeřích opravdu bohatý a zahrnoval i netradiční speciality. Celkově jsme si na polopenzi velmi pochutnali. Hotel má vlastní wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou, kde jsme si po aktivně stráveném dni na výletech krásně odpočinuli. Ať už se na pobyt vydáte v jakémkoliv období, doporučuji pořídit si turistickou kartu Karlovy Vary Region Card. S ní budete mít vstupné na spoustu atrakcí zdarma.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým


Po náročném pracovním týdnu není nic lepšího než na víkend někam vyrazit a všechny starosti všedních dnů nechat doma. Nenechte se odradit tím, že nikdo z vašich známých či blízkých zrovna nemůže a vydejte se za dobrodružstvím nebo relaxací sami. Víkendový pobyt pro jednoho je ideální příležitost k odpočinku a navíc bude program i vše ostatní pouze ve vaší režii.

Kam na víkendový pobyt pro jednu osobu?

Potřebujete-li si především odpočinout od všeho a všech, vyberte si některý z lázeňských pobytů. Do těch nejlepších lázní se dokonce nemusíte ani vydávat za hranice. V Česku totiž najdete hned tři z jedenácti evropských lázeňských měst, která byla zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Jedná se o všechna tři města tzv. lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Spousta hotelů, které u nás najdete, nabízí pobytové balíčky pro jednoho, a tak nebudete muset doplácet nic navíc. Věřte, že z odpočinkového víkendu se vrátíte jako znovuzrození.