Víkendové pobyty pro jednoho

Rádi byste využili víkend k cestování nebo třeba lázeňskému odpočinku, ale nemáte zrovna žádného spolucestovatele? To přece vůbec nevadí! Vydejte se na víkendový pobyt pro jednoho a užijte si čas, který budete mít jen pro sebe.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lepší umístění hotelu v Karlových Varech jsme si ani nemohli přát! Personál byl velmi ochotný a vybavení hotelu bylo do nejmenšího detailu přizpůsobeno hostům, kteří přijeli na lázeňský pobyt. Pokoj byl prostorný a čistý. Potěšily nás maličkosti jako mísa s ovocem či župany. Snídaně byly bohaté a večeře chutné. Procedury, které jsme vyzkoušeli, nám dodaly energii na prohlídku lázní. Centrum města je z hotelu vzdálené jen pár kroků, takže jsme si mohli vychutnat procházku s nočním osvětlením podél řeky i posezení s nápoji v parku vedle Sadové kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Po náročném pracovním týdnu není nic lepšího než na víkend někam vyrazit a všechny starosti všedních dnů nechat doma. Nenechte se odradit tím, že nikdo z vašich známých či blízkých zrovna nemůže a vydejte se za dobrodružstvím nebo relaxací sami. Víkendový pobyt pro jednoho je ideální příležitost k odpočinku a navíc bude program i vše ostatní pouze ve vaší režii.

Kam na víkendový pobyt pro jednu osobu?

Potřebujete-li si především odpočinout od všeho a všech, vyberte si některý z lázeňských pobytů. Do těch nejlepších lázní se dokonce nemusíte ani vydávat za hranice. V Česku totiž najdete hned tři z jedenácti evropských lázeňských měst, která byla zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Jedná se o všechna tři města tzv. lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Spousta hotelů, které u nás najdete, nabízí pobytové balíčky pro jednoho, a tak nebudete muset doplácet nic navíc. Věřte, že z odpočinkového víkendu se vrátíte jako znovuzrození.