Hotel Spolcentrum *** leží v městečku Svit uprostřed podtatranského regionu. Když se ubytujete v jednom z jeho pohodlných apartmánů, budete to mít blízko ke slovenským velehorám i do aquaparku Aquacity Poprad. Těšit se můžete na bohaté snídaně nebo polopenzi, vstup do wellness centra, vyhlášené motokáry, hodinu sportovních aktivit i na pestrou nabídku slev, s nimiž si pobyt pod Tatrami ještě více užijete.

Světový hotel uprostřed podtatranského regionu

Hotel Spolcentrum *** se zalíbí každému, kdo hledá komfortní ubytování s nadstandardními službami blízko všech lákadel Vysokých Tater. I vás čeká ubytování v jednom z prostorných apartmánů s pohodlnou postelí, LCD televizí, lednicí a WiFi připojením. Samozřejmostí je také vlastní koupelna s vanou. V každém apartmánu je možné mít jednu nebo dvě přistýlky. Některé apartmány disponují i ​​balkonem nebo prostornou terasou.

Každý den pobytu zahájíte snídaní formou bufetu v hotelové restauraci. Během dne se sem určitě zastavte na křupavou pizzu nebo na něco z bohatého menu. Vybírat si můžete z tradičních slovenských jídel i mezinárodních specialit. V hotelu se také pravidelně organizují dny národní kuchyně a některá italská či ruská jídla se stala natolik populárními, že je už najdete i v každodenním menu.

Volný čas vyplňte sportem či odpočinkem ve wellness

Po dni plném zážitků a turistiky si dopřejte zasloužený relax v hotelovém wellness. Vaše svaly perfektně uvolní hydromasážní vířivka až pro 8 osob, své zdraví zase utužíte ve finské, parní nebo aroma sauně. Milovníky otužování nadchne studená sprcha přímo z kbelíku či ledopádů. Návštěvu wellness zakončete odpočinkem v relaxační zóně s lehátky.

Zábava dále pokračuje při bowlingu, kde si na dvou drahách zasoutěžit s dalším týmem. Pobavíte se také při kulečníku nebo na tenisovém kurtu. Během pobytu vám nebude chybět ani posilování - v hotelu si můžete zacvičit v plně vybaveném fitness.

Hotel Spolcentrum ***

SNP 142, Svit
Slovenská republika

+421 527 152 003

recepcia@spolcentrum.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
9 km
Sjezdovka
4,5 km