Hotel Spolcentrum ***

Hotel Spolcentrum ***

SNP 142, Svit
Slovenská republika

+421 527 152 003

recepcia@spolcentrum.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
9 km
Sjezdovka
4,5 km

O ubytování

Hotel Spolcentrum *** se zalíbí každému, kdo hledá komfortní ubytování s nadstandardními službami blízko všech lákadel Vysokých Tater. Vydejte se za turistickými, relaxačními a v zimě i lyžařskými cíli. Zajeďte si odpočinout do AquaCity Poprad (9 km), vydejte se napříč Tatranským národním parkem, vystoupejte třeba na Gerlachovský štít, projeďte se unikátní pozemní lanovkou ze Starého Smokovce na Hrebienok (19 km), poznat špetku místní historie do skanzenu Pribylina (41 km), trochu dechberoucí přírody do nedalekých jeskyň (Važecká jeskyně, 19 km), k nejbližšímu Štrkovisku Batizovce (2 km), Mengusovskému jezeru (5 km) či Štrbskému plesu (19 km) či vodopádu Skok (19 km). 2 km od hotelu se navíc nachází i historický monument, Studnička Svit. V zimě určitě nevynechte vyhlášený ski areál Lopušná Dolina (5 km) či na Štrbském Plese (19 km).

Kde budete spát?

I vás čeká ubytování v jednom z prostorných apartmánů s pohodlnou postelí, LCD televizí, lednicí a WiFi připojením. Samozřejmostí je také vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. V každém apartmánu je možné mít jednu nebo dvě přistýlky. Některé apartmány disponují i ​​balkonem nebo prostornou terasou.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu zahájíte snídaní formou bufetu v hotelové restauraci. Během dne se sem určitě zastavte na křupavou pizzu nebo na něco z bohatého menu. Vybírat si můžete z tradičních slovenských jídel i mezinárodních specialit. V hotelu se také pravidelně organizují dny národní kuchyně a některá italská či ruská jídla se stala natolik populárními, že je už najdete i v každodenním menu.

Kde budete relaxovat?

Po dni plném zážitků a turistiky si dopřejte zasloužený relax v hotelovém wellness. Vaše svaly perfektně uvolní hydromasážní vířivka až pro 8 osob, své zdraví zase utužíte ve finské, parní nebo aroma sauně. Milovníky otužování nadchne studená sprcha přímo z kbelíku či ledopádů. Návštěvu wellness zakončete odpočinkem v relaxační zóně s lehátky.

Něco navíc

Zábava dále pokračuje při bowlingu, kde si na dvou drahách můžete zasoutěžit s dalším týmem. Pobavíte se také při kulečníku nebo na tenisovém kurtu. Během pobytu vám nebude chybět ani posilování - v hotelu si můžete zacvičit v plně vybaveném fitness.

Tipy na výlet

Lyžování ve Vysokých Tatrách
Lyžování ve Vysokých Tatrách
Lopušná dolina
Lopušná dolina
Snowpark Lučivná
Snowpark Lučivná