Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Josef H.)

Pobyt se nám líbil, proto jsme to absolvovali už po druhé s poskytovanými službami i vším co k tomu patři, spokojenost. Výborní a příjemní rehabilitační pracovníci. Mohu jen doporučit.

Vynikající (Bohumír K.)

Vše bylo dodrženo co bylo na kuponu uváděno, ostatní také OK, velká spokojenost. Hezký den přeje Bohumír.

Skvělé (Irena M.)

Doporučují. Jen bychom uvítali více informací od recepčních, jelikož jsme byli v apartmánech a Thermalparku Dunajská středa poprvé. A sami jsme se museli doptávat. Jinak hezké prostředí čisto a klid. Přijedeme znova.

Vynikající (Libuše P.)

V Apartmánech Termál jsem již letos byla 3x a opravdu je to osvědčená kvalita. Bydlení zaznamenalo opět posun ke komfortu, přidělaná zásuvka na topící žebřík v koupelně, nově žehlička s prknem. Je vidět, že se neustále vylepšuje. Na večeři doporučuji penzion Fortuna, ale upozorňuji, že v sobotu může být plno - akce. Jinak milý přístup paní recepční a jen spokojenost.

Vynikající (Miroslav T.)

V zimní sezóně je malý výběr restauračních zařízení, lázně a ubytování bylo nadstandartní, slabší volnočasová aktivita.

Vynikající (Dana B.)

S pobytem jsme byli spokojeni - doporučím svým známým. Tip na výlet - vodní dílo Gabčíkovo.

Vynikající (Stanislav M.)

Nádherné ubytování, vše dle popisu, milé jednání personálu, snídaně v hotelu plně dostačující, všichni ochotní.

Vynikající (Petr D.)

Byl to již náš 3. pobyt v tomto zařízení, z tohoto je jasné že jsme zde byly spokojeni.

Skvělé (Jana M.)

V hotelu vše odpovídalo popisu, všude bylo čisto, vybavená kuchyňka. Při příjezdu podepíšete seznam věcí které jsou na pokoji, my jsme rozbili skleničku na víno a strhli nám ze zálohy 2 eura. Záloha se dá platit i v Kč, chtěli 500 Kč. Přivítali bychom dvě karty na pokoj. Snídaně byly dostačující. Wellness bylo výborné. Pokud chcete půjčit lehátko, doporučujeme co nejdřív po otevření, hlavně o víkendu. Později už nebylo volné.

Vynikající (Petra H.)

Hotel perfektní, snídaně nadstandardní a výborně. Neomezený vstup do termálu dobrý nápad, člověk může v průběhu dne odejít a zase se vrátit. Vedle hotelu hned Restaurace Fortuna, zde dobře večeře. Na nic jsme si nemohli stěžovat. Určitě se vrátíme.