Apartmány Termál ***

Apartmány Termál ***

Gabčíkovská cesta 4593, Dunajská Streda
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,3 km

O ubytování

Renovované Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, s koupalištěm jsou spojené chodbou. Přístup do relaxačního střediska s termální vodou, 4 vnitřními a 6 venkovními bazény je tedy maximálně pohodlný. Na výlety je však okolí bohaté, objevte krásy města Dunajské Stredy, anebo vyjeďte trochu dál - například k jedinému profesionálnímu automotodromu Slovakiaring na Slovensku (9 km), nebo ke krásnému Chateau Amade do Vrakúně (9 km). A když už tam budete, udělejte si krátkou, krásnou procházku ve Vrakúňském háji. Pokud holdujete golfu, vyhlášené golfové hřiště Welten, Báč je od penzionu 18 km. Lyžařská střediska najdete nejblíže 60 km od Dunajské Stredy, v zimě se zde spíše oddejte relaxu ve zmiňovaném Thermalparku.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v jednom z moderně zařízených 31 dvoulůžkových studií s možností přistýlky, vlastní kuchyňkou, balkónem a koupelnou. V pokojích vám poslouží manželská postel, televize, telefon, trezor, posezení, balkon i WiFi připojení. Součástí kuchyněk je elektrický ohřívač, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice a samozřejmě i potřebné nádobí.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na snídaně formou bufetu, které se podávají přímo v ubytování.

Kde budete relaxovat?

Thermalpark Dunajská Streda, s nímž jsou Apartmány Termál *** přímo propojené, čerpá léčivou vodu plnou minerálů do svých 10 venkovních a vnitřních bazénů až z hloubky 1 600 m. Vyzkoušet její blahodárné účinky můžete v bazénu se sedací částí nebo v nejteplejším bazéne v rotundě, ve venkovní části se nachází také plavecký bazén a menší italský bazén s vířivkou, či dětský bazén plný vodních atrakcí. Odvážlivci projdou zkouškou při jízdě na jednom ze 7 tobogánů.

Pokud směřujete do Dunajské Stredy za oddychem, navštivte i Saunový svět, kde budete odpočívat ve finské, infra či biosauně, nechybí zde ani parní sauna, solná místnost a vířivka. Vaši imunitu posílí ledopád, ochlazovací bazén a také zážitkové sprchy. V Thermalparku si můžete dopřát také masáže a procedury z bohatého výběru.