Dopřejte si pohádkovou dovolenou v Penzionu Heléné ve Velkém Mederu na Slovensku. Čeká vás několik dnů, vynikající polopenze, relaxace na půl hodiny ve vířivce a také sleva na vstupenku do proslulých termální lázní Thermal Corvinus.

O ubytování

Penzion Heléné slibuje svým hostům ty nejlepší služby. Thermal Corvinus je od penzionu vzdálen sotva 12 minut chůze, a tak si odpočinek v termální vodě dopřejete, kdy chcete.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v nově zrekonstruovaných pokojích Classic (dvoulůžkové) nebo v nových luxusních pokojích Deluxe (dvoulůžkové až čtyřlůžkové). Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a kuchyňským koutem s ledničkou a využít můžete i vlastní balkon. Chybět vám nebude ani samostatná koupelna se sprchou nebo vanou .

Na čem si pochutnáte?

Penzion má vlastní restauraci, která je vzdálená 200 m, a je umístěna v jedné z nejstarších budov města Veľký Meder. Čeká vás nezapomenutelný gurmánský zážitek , a to vše ve stylovém interiéru. Vychutnáte si snídaně a večeře , které se zde podávají formou švédských stolů či servírované . Kuchaři restaurace Heléné kladou především důraz na rozmanitost chutí a kvalitu použitých surovin. Milovníky kvalitního vína jistě potěší i vinotéka, která se nachází hned vedle restaurace.

Aquapark Thermal Corvinus Tip na výlet

Hlavním lákadlem Velkého Mederu je termální komplex Thermal Corvinus, který nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou. Ideální je jak pro rodiny s dětmi, tak třeba i pro seniory.

Ve všech 8 bazénech je termální voda s teplotou 26 - 38 °C, která má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteř, svalstvo a má regenerační účinky na lidský organismus. Vstupné pro dospělou osobu vyjde na 8,50 €/den a pro dítě do 15 let 5,50 €/den.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Kromě nedalekého termálního parku vám skvělý odpočinek zaručí i venkovní bazén u penzionu. Ještě lepší relax zažijete ve vířivce pro čtyři lidi.

Penzion Heléné

Ľudovita Štúra 1367/14 , Veľký Meder
Slovenská republika

+421 903 596 500

helene@helene.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Vířivka
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
1,2 km