Dovolená v městě Schruns

Oblíbené lyžařské středisko Schruns najdete v malebném údolí Montafon, které se rozléhá u rakousko-švýcarských hranic. Během zimní sezóny láká na prvotřídní lyžovačku v moderním skiareálu Silvretta Montafon. V létě na kilometry a kilometry tratí krásnou horskou krajinou. Díky své poloze je Schruns ideálním výchozím bodem pro poznávání alpské přírody. Tak co, který pobyt ve Schrunsu si vyberete?

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?V nejzápadnější části Rakouska, které se přezdívá malé Švýcarsko, leží malebné alpské údolí Montafon. Sousedí s masivem Silvretty, Arlbergem a švýcarským letoviskem Klosters. Stejně jako nedaleký Arlberg se může každoročně pyšnit bohatou sněhovou nadílkou. Srdcem Montafonu je městečko Schruns, které je skvělým výchozím bodem pro zimní i letní turistiku.

Odvezte si z dovolené ze Schrunsu nezapomenutelné zážitky

Vaše toulky po údolí vám usnadní lanovka Hochjoch, která vás vyveze na stejnojmennou horu plnou zábavy. Pro děti je připraveno několik prolézaček a atrakcí, na kterých otestují svou obratnost. Nechte je vyřádit se na přírodní překážkové dráze s pohyblivými kameny a lezeckými sítěmi nebo se s nimi projděte po slackline.

Za zmínku stojí také Aktivpark Montafon, ve kterém si užije zábavu celá rodina. V areálu se nachází vodní park, krytý bazén, skatepark a tenisové kurty. Zažijete tu i diskotéku na kolečkových bruslích. Od října až do března se v Aktivparku můžete rovněž prohánět na ledě a pilovat své bruslařské umění.

Baví vás pěší túry či cyklovýlety a chcete se dozvědět něco zajímavého? Pak se vydejte na některou z naučných a tematických tras s průvodci – nabízí se túry, které vám představí vše o vodě v Monatofonu i cyklovýlety krásnou horskou krajinou. Více o těchto akcích najdete na oficiálních stránkách Montafonu.

V zimě jsou hlavním lákadlem pečlivě udržované sjezdovky. Lyžařské středisko se může pochlubit dobře propracovanou infrastrukturou, o lyžaře se stará šest desítek lanovek a vleků, a tak se tu netvoří zdlouhavé fronty. Lanovky Hochjoch a Zamang vás rychle dopraví do střediska Kapell za čerstvým prašanem. Z Hochjochu vede unikátní, 500 metrů dlouhý, lyžařský tunel, kterým můžete dojet zpět do Schrunsu.

Schruns spadá pod lyžařskou oblast Silvretta Montafon, jež je oblíbená mezi rodinami s dětmi, protože většinu sjezdovek tvoří modré tratě. Na své si však přijdou i freerideři a snowboarďáci.

Po dni na nohou není nic lepšího, než si pořádně odpočinout ve wellness – omrkněte naši nabídku wellness balíčků.