Dovolená v Sanremu

Užijte si prosluněné léto na italské riviéře v k odpočinku jako stvořeném letovisku Sanremo. Oblíbené středisko letních radovánek je obklopené skleníky s růžemi, a tak vás při pobytu v Sanremu čekají jen ty nejvoňavější zážitky.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Sanremo je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších přímořských letovisek v Itálii. Nachází se v provincii Imperia na severozápadě země. Ve městě vás nadchne bohaté kulturní dědictví odkazující na dlouhou historii města založeného Římany. Krom památek jsou největším lákadlem nádherné pláže u Středozemního moře, které slibují jedinečný relax.

Letovisko Sanremo, to je ta pravá letní pohoda

Sanremo je oblíbené především kvůli skvělému koupání. K příjemnému odpočinku zve několik písečných pláží, které se rozprostírají u křišťálově čistého moře. Najdete je jak přímo v centru města, tak i ve vzdálenějších lokalitách. Mezi nejoblíbenější patří Spiaggia dei Porti, Spiaggia dei tre ponti ve vedlejší vesničce, nebo Calla degli Orsi v obci Bussana. Ať už se uchýlíte kamkoliv, můžete se spolehnout na čistotu a krásu pobřeží.

Jestli den patří koupání, pak večer je tu pro objevování města. Poznejte charakteristickou přímořskou kulturu, která se odráží v památkách, muzeích i architektuře jako celku. Objevíte tu třeba katedrálu San Siro z 12. století nebo pravoslavný kostel Cristo Salvatore. V ulicích města to žije v restauracích, barech i ve slavném kasínu, které patří mezi nejvýznamnější secesní budovy ve městě. Důležitou kulturní událostí je každoroční Festival italské písně, který přitahuje milovníky hudby z celého světa.

Jaký pobyt si v Sanremu vybrat? Určitě dejte přednost ubytování u pláže, ať to nemáte daleko k moři. Nevybrali jste? Zkuste romantické pobyty nebo pobyty v Itálii, které vám zajistí nezapomenutelné léto.