Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Rimini a okolí: Tipy na výlet a zajímavá místa

Rimini a navazující městečka společně tvoří největší italské letovisko na pobřeží Jaderského moře. Nudit se zde rozhodně nebudete. V samotném Rimini můžete obdivovat řadu významných římských a středověkých památek, například most Ponte di Tiberio nebo Augustův oblouk. Mezi oblíbené cíle turistů patří miniaturní republika San Marino, krápníkové jeskyně ve Frasassi či historické město Ravenna. V regionu se nachází i spousta nejvyhledávanějších zábavních parků: pohádkový park Fiabilandia, největší italský lunapark Mirabilandia, vodní park v Cesenaticu, delfinárium v Riccione a akvárium v Cattolice.

Italia in Miniatura Nejoblíbenější výlet v lokalitě

S oblibou říkáme, že svět je malý. Jak malé ale můžou být například italské památky UNESCO, malebné ulice nebo rovnou celé náměstí ve Vatikánu, se přijeďte přesvědčit do tematického zábavního parku miniatur v Rimini. Obdivovat budete moct na 273 precizně vyvedených miniatur z Itálie a dalších 30 představujících nejznámější evropské památky. Kromě toho se v parku nachází i pár adrenalinových atrakcí a samozřejmě občerstvení.

Více informací

Rimini Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Na pobřeží Jaderského moře mezi městy Ravenna a Ancona v regionu Emilia Romagna leží město Rimini. S historií sahající do dob Římské říše, krásnými plážemi a renesančními památkami patří k nejoblíbenějším italským letoviskům. Italskou atmosféru dobře nasajete, pokud se projdete zdejšími uličkami a ochutnáte těstoviny s boloňskou omáčkou nebo nějaké mořské speciality.

Co patří mezi skvosty Rimini?

  • Původní římský most Ponte di Tiberio
  • Hrad - Castel Sismondo
  • Historické jádro města - náměstí Piazza Cavour
  • Za vidění určitě stojí i Augustův oblouk, palác Palazzo dell´Arengo nebo Piazza Tre Martiri.

Z Rimini můžete vyrazit na výlet do San Marina, do některého z okolních aquaparků nebo do delfinária.

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 2 tipů

Rimini a okolí: Tipy na výlet