Vydejte se na dovolenou na polskou stranu Jizerských hor do Resortu Klinika Młodości Medical SPA. Těšte se na polské speciality a neomezený vstup do wellness s vířivkou, bazénem a fitness. A také kouzelné prostředí hor.

Vybrat si můžete i z široké nabídky léčebných procedur: inhalace, léčebné koupele - bláto, hydro perličky, terapeutické zábaly - bláto, teplo, elektroléčba, magnetoterapie, fototerapie - Bioptron, Solux, léčebný laser, ultrazvuk, lymfodrenáž, lokální kryoterapie.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdenka P.)

Pobytem na Klinika Mlodosci Medical Spa Swieradow Zdroj, konkrétně Czerniava Zdroj jsme byli nadšeni. Hotel je umístěn v krásném prostředí mezi lesy a je výchozím bodem pro pěší tůry. Pro milovníky lyžování je v blízkosti pěkný ski areál, každý si může vybrat, jak trávit svůj čas. Ideální je možnost využívat po ránu i po celodenním výletu večer bazén a vířivku. Každodenní úklid společných prostor, čistota a pořádek celého hotelu, vybavení - vše OK. Stravování formou bufetu, snídaně i večeře . Nabídka veliká, dostatek zeleniny, salátů, k dispozici čaj, káva. Strava byla opravdu vynikající. Byl zde i zvláštní koutek s jídlem pro děti. Personál též ochotný, milý. Doporučujeme pěší výlet z Czierniava Zdroj do Swieradow Zdroj včetně prohlídky lázeňského městečka - je nádherné. Pobyt bezvadný, jen jsme litovali, že jsme zakoupili pouze třídenní pobyt. Určitě se sem rádi vrátíme.

Skvělé (magda M.)

Pobyt byl velmi dobrý, zvláště poměr ceny a úrovně ubytování a dalších služeb. Není to 5-hvězdičkový pobyt, ale je to velmi dobrý pobyt v čistém hotelu a v krásné přírodě. Personál je velmi vstřícný a přátelský. Na výběr jsou vždy dvě hlavní jídla, polévka a saláty, uzeniny a sýry. Navíc je k pití i k večeři možnost ovocných čajů. V pátek je hudební večer. Bazén a vířivka s výhledem do přírody. Je možné velmi doporučit, jelikož v porovnání s wellnes pobyty v ČR člověk dostane všechny služby s úsměvem a nepřipadá si, že personál hotelu je jeho přítomnosti obtěžován. Byla jsem na 3 pobytech v Polsku a mohu konstatovat, že původní obavy se rozplynuly v milém překvapení ze všeho, co jsem v Polsku zažila.

Skvělé (Václav F.)

Pobyt odpovídal popisu, večeře formou bufetu byly chudé, prakticky jen jedno teplé jídlo a studený bufet - množství jídla neomezeno. Prostředí Jizerských hor velmi pěkné, hezké lázně Šwieradow Zdrój, moderní lanovka na Stok Izerski, zajímavý zámek Czocha. Problém s přejezdem hranic, přechod z Nového Města pod Smrkem uzavřen a objížďka do Polska neoznačena! Ačkoliv je hotel jen 3 km od českých hranic, televizní stanice jen polské, německé, ruské a arabské.

Vynikající (Petra D.)

Prostředí hotelu bylo moc krásné, všude zeleň a příjemné prostředí. Pobyt odpovídal naprosto popisu, služby a wellness a jídlo perfektní. Tipy na výlet - hrad Czocha.

Skvělé (Miroslav P.)

Prostředí hotelu pěkné, i když pokoj pro dvě osoby velmi malinký. Stravování nebylo zrovna na jedničku, studený bufet dobrý, teplé jídlo horší kvality, bazén pěkný, ale jen 2 lehátka, jinak křesla asi 4. Sauna maličká, ale dostačující, pouze sprcha k sauně spojená s WC pro bazén, takže často nedostupná.

Vynikající (Martin E.)

Ano, jeden z nejlepších pobytů v nabídce. Klidný hotel v lese s výbornou kuchyní a ochotným personálem. Wellness dostačující. Doporučuji výlety do okolí - Jizerské, Sklářská Poreba, minipivovary v Harrachově a Frýdlantu.

Skvělé (Milada K.)

Byli jsme se vším moc spokojeni - strava výborná, personál milý a ochotný, wellness dobrý.

Vynikající (Radka S.)

Vše odpovídalo popisu. Personál byl velice příjemný, jídlo super. Krásná příroda, klid. Všem vřele doporučuji i s dětmi. Pro děti krásný dětský koutek i zahrada. Už se těšíme na další pobyt, je to tam úžasný.

Vynikající (JUDr.Čestmír N.)

Vše dle popisu co bylo na kupónu. Poskytnuté služby: stravování, každý si mohl vybrat podle chuti. Hodnocení personálu: velmi dobré, ochotný. Doporučila bych i dalším zákazníkům. Nová B.

Vynikající (Milada K.)

Celý areál lázní je situován na okraji lesa, což je velmi příznivé pro procházky i jízdy na kole. Personál zařízení vstřícný, milý, strava velice a to chci zdůraznit, velice dobrá a v neomezeném množství až do konce termínu pro snídani a večeři, často byl bufet ponechán i přes dobu ukončení stravování.