Klinika Młodości Medical SPA

Klinika Młodości Medical SPA

ul. Spadzista 1-3, Świeradów Zdrój
Polsko

+48 75 78 30 000

info@klinika-mlodosci.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 40 - 60 zł/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,5 km
Aquapark
6,9 km
Sjezdovka
3,4 km

O ubytování

Resort Klinika Młodości Medical SPA se nachází na slunném jizerskohorském svahu hory Czerniawska Kopa pouze 2 km od hranic v Českem. Okolní příroda plná voňavých smrkových lesů poskytuje hostům ideální podmínky pro ničím nerušenou relaxaci i aktivní odpočinek. Vydejte se na výlet na nedalekou rozhlednu (2 km), odkud uvidíte malebný kraj jako na dlani. Pěšky, na kole, případně lanovkou můžete zdolat vrchol Jizerský stoh (5 km). V blízkém lázeňském městečku Świeradów-Zdrój (4 km) na vás kromě řady blahodárných procedur čeká i nádherná architektura. Srdcem města je lázeňský park a lázeňský dům s 45 m vysokou věží. Místní 80m kolonáda je nejdelší modřínovou kolonádou celého Slezska. Najdete zde také oblíbený lyžařský areál SKI&SUN Świeradów Zdrój (3 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném a útulně zařízeném dvoulůžkovém pokoji v teplých přírodních barvách. K vybavení pokoje patří LCD televize, WiFi připojení, telefon a vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Ve dvou prostorných a vzdušných restauracích Flins a Czerniawa se podávají vynikající jídla polské kuchyně. Ze stolů plných dobrot si během snídaní a večeří formou bufetu vybere každý mlsný jazýček.

Kde budete relaxovat?

Zapomeňte na každodenní starosti a odpočiňte si v hotelovém wellness. Těšte se na bazén, vířivku a finskou saunu. Dopřejte si také lázeňské procedury a masáže, které dokonale revitalizují vaše tělo i mysl. Kdykoli si můžete odpočinout na dvou slunečních terasách s panoramatickým výhledem na Jizerské hory.

Cestujete s dětmi?

Děti si užijí spoustu zábavy na venkovním hřišti.

Něco navíc

V případě, že chcete být aktivní i na dovolené, využijte fitness centrum přímo v resortu. Dále si můžete zahrát i bowling nebo kulečník.