Dovolená v Kolobřehu

Cesta za oblíbenými přímořskými středisky nevede pouze na jih. Užijte si zajímavou dovolenou v Kolobřehu, největším polském letovisku. Městečko se rozléhá na pobřeží Baltského moře a postupně se stává čím dál oblíbenější destinací. Těšte se na dlouhé písečné pláže, stylová plážová lehátka a krásnou architekturu.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Kolobřeh se nachází v západním Pomořansku a spolu s městy Gdaňsk, Sopoty, Gdyně nebo Hel patří mezi nejoblíbenější přímořské destinace. Pohodlně se do města dostanete autem, hromadnou dopravou, ale i letadlem. Nejbližší letiště se nachází ve Štětíně, který je od Kolobřehu vzdálen přibližně 80 kilometrů. Během dovolené v Kolobřehu na vás nečekají pouze radovánky na pláži, město je také vyhlášeným lázeňským střediskem s bohatou historií.

Co si v Kolobřehu nesmíte nechat ujít

V létě se vydejte na krásné písčité pláže, ta centrální patří mezi velmi oblíbené výletní cíle turistů, ale i Poláků. Pláže zdobí dřevěné vlnolamy, a vydáte-li se na východ, můžete si k lenošení pronajmout klasická lehátka ve stylu 30. a 40. let. Ve východní části se rovněž nachází nádherná promenáda Wydmowa. Pláže Kolobřehu jsou domovem mnoha skvostů. Mezi nejpěknější stavby v okolí patří cihlový maják, romantické molo nebo bazilika Nanebevzetí Panny Marie.

Kolobřeh je město s pestrou historií, o které vypráví Muzeum města Kolobřeh. Milovníci vojenské tematiky by si neměli nechat ujít muzeum armády. Ty nejmenší návštěvníky pak potěší čas strávený v 6D muzeu s multimediálními atrakcemi. A samozřejmě nezapomeňte navštívit některý z lázeňských domů, nebo se ubytujte v některém z wellness hotelů.