Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Poděbrady: Tipy na výlet a zajímavá místa

V malebném lázeňském městě Poděbrady najdete řadu parků, cukráren, kaváren a pavilonů. Romantické a klidné atmosféře města dominuje překrásný zámek. V Poděbradech můžete ochutnat spoustu minerálních pramenů a porovnat také chuť přírodní a upravené vody Poděbradka. Dále se zde nachází unikátní dětský orloj, Polabské muzeum a sklárny Bohemia Crystal se zajímavou expozicí.

Lázně Poděbrady Nejoblíbenější výlet v lokalitě

**Lázně Poděbrady** se již více než 100 let specializují na **léčbu kardiovaskulárních chorob, cukrovky a pohybového aparátu**. Minerální pramen zde byl objeven v hloubce 96,7 metrů. K samotné impozantní budově lázní pak patří také **kolonáda, park** i mnoho restaurací a kaváren.
Více informací

Film Legends Museum Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Máte rádi **filmy, komiksy a akční hrdiny** stříbrného plátna? Pak navštivte unikání **muzeum filmových legend v Poděbradech**. Těšte se na expozici plnou hollywoodských postav. V muzeu naleznete přes **600 exponátů z filmů jako Avatar, E.T., Star Wars, Pán Prstenů** a mnoho dalších filmových i komiksových hrdinů. Pokud máte rádi pohádky, nenechte si ujít ani samostatnou **výstavu pohádkových postaviček od Walta Disneyho**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 6 tipů

Poděbrady: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

7 pobytů, které ocení každý muž jako dárek na Valentýna

7 pobytů, které ocení každý muž jako dárek na Valentýna

 • TIPY TÝMU TRAVELKING
 • 6. 2. 2019

Darujte svému partnerovi k letošnímu Valentýnu parádní zážitek - pobyt, který si oba užijete a budete na něj vzpomínat. Vybrali jsme pro vás tipy na parádní dovolenou s vínem, pivem, ale i na lodi nebo ve wellness. Stačí jen vybrat ten váš vysněný!

Cestovní Deník: Lázně v pivovaru a penzion Obora Poděbrady

Cestovní Deník: Lázně v pivovaru a penzion Obora Poděbrady

 • CESTOVNÍ DENÍK
 • 8. 6. 2018

Máte rádi pivo? My máme rádi pivo. A taky relax a lázně a pohodovou dovolenou. A kam zajet, když máte rádi pivo, relax, lázně a pohodovou dovolenou? Rozhodně do Poděbrad, je tam krásně. Dejte na nás.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK