Pobyty v Rakousku se skipasem

Rakouské hory patří k nejoblíbenějším lyžařským destinacím. Pokud cizí jazyky nepatří k vašim nejsilnějším stránkám a neradi v zahraničí cokoliv zařizujete, máme pro vás jednoduché řešení. Vyberte si z pobytových balíčků v rakouských horách, jejichž součástí jsou i skipasy a přesvědčte se o kvalitě tamních sjezdovek sami!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Payerbacherhof jsme byli spokojeni. Pokoj byl prostorný, útulně zařízený a potěšil mě v něm koutek s varnou konvicí, kde byla k dispozici káva, čaj a horká čokoláda. Hotel má velmi krásnou zahradu, kde se můžete procházet nebo si tu jen tak posedět a načerpat energii. Wellness centrum je menší, ale zato nové. Ve vířivce a sauně jsme si skvěle zarelaxovali po náročné túře. Městečko i samotné okolí je velmi krásné a není zde nouze o výlety jak pro páry, tak rodiny s dětmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým


Milujete zimní sporty a radovánky na sněhu a české hory už jsou vám trošku „malé“? Pak se vyjdete objevit, proč patří rakouské hory mezi lyžaři k nejoblíbenějším lokalitám. Hory tvoří více než 60 % rozlohy Rakouska, a tak máte opravdu z čeho vybírat. V rakouských střediscích čekají na lyžaře desítky až stovky kilometrů upravených sjezdovek, moderní lanovky i skvělé sněhové podmínky od podzimu do jara. Rakousko je zkrátka ráj milovníků sněhu!

Pro všechny vášnivé lyžaře máme pobyty v Rakousku se skipasem. Součástí balíčku jsou tedy i poukázky na lanovky v místních lyžařských areálech. Vy tak už na místě nebudete před nazutím lyží nic řešit a můžete se rovnou vydat na svahy!