Pobyty v Rakousku se skipasem

Rakouské hory patří k nejoblíbenějším lyžařským destinacím. Pokud cizí jazyky nepatří k vašim nejsilnějším stránkám a neradi v zahraničí cokoliv zařizujete, máme pro vás jednoduché řešení. Vyberte si z pobytových balíčků v rakouských horách, jejichž součástí jsou i skipasy a přesvědčte se o kvalitě tamních sjezdovek sami!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Vlídný personál nám vždy vyšel vstříc, jídlo bylo výborné a na pokoji nám nic nechybělo. Překvapilo nás, že přestože hotel poskytuje prvotřídní služby, stále si zachovává domácí atmosféru a přátelský přístup. Chvíle pohody jsme zažívali jak v hotelové restauraci, tak při večerním posezení se sklenkou vína na balkoně nebo na zahradní terase. Nádherné bylo i okolí ubytování. Ať už jsme během pobytu vyrazili kamkoliv, provázely nás dechberoucí výhledy. Pokud si chcete na chvíli odpočinout v prostředí okouzlující přírody, pak je pro vás pobyt v Hotelu Alpenblick to pravé. ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Junior Copywriter


Milujete zimní sporty a radovánky na sněhu a české hory už jsou vám trošku „malé“? Pak se vyjdete objevit, proč patří rakouské hory mezi lyžaři k nejoblíbenějším lokalitám. Hory tvoří více než 60 % rozlohy Rakouska, a tak máte opravdu z čeho vybírat. V rakouských střediscích čekají na lyžaře desítky až stovky kilometrů upravených sjezdovek, moderní lanovky i skvělé sněhové podmínky od podzimu do jara. Rakousko je zkrátka ráj milovníků sněhu!

Pro všechny vášnivé lyžaře máme pobyty v Rakousku se skipasem. Součástí balíčku jsou tedy i poukázky na lanovky v místních lyžařských areálech. Vy tak už na místě nebudete před nazutím lyží nic řešit a můžete se rovnou vydat na svahy!