Pobyty v Rakousku se skipasem

Rakouské hory patří k nejoblíbenějším lyžařským destinacím. Pokud cizí jazyky nepatří k vašim nejsilnějším stránkám a neradi v zahraničí cokoliv zařizujete, máme pro vás jednoduché řešení. Vyberte si z pobytových balíčků v rakouských horách, jejichž součástí jsou i skipasy a přesvědčte se o kvalitě tamních sjezdovek sami!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží dál, než ostatní hotely v Alpách, kam většinou jezdíme, ale ta hodina navíc na cestě stála za to. V hotelu byla domácí atmosféra. Osobně mám rád velké pokoje s balkónem, což jsme tady dostali. Hotel navíc leží v malé vesničce, uprostřed velkého areálu, takže je tam opravdu klid a člověk se extrémně dobře vyspí. A z balkónu ho ráno potěší výhled na sluncem zalité hory. Pobyt byl super i se psem, blízko je les a řeka. Strava byla skvělá a celkový dojem fakt dobrý.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Milujete zimní sporty a radovánky na sněhu a české hory už jsou vám trošku „malé“? Pak se vyjdete objevit, proč patří rakouské hory mezi lyžaři k nejoblíbenějším lokalitám. Hory tvoří více než 60 % rozlohy Rakouska, a tak máte opravdu z čeho vybírat. V rakouských střediscích čekají na lyžaře desítky až stovky kilometrů upravených sjezdovek, moderní lanovky i skvělé sněhové podmínky od podzimu do jara. Rakousko je zkrátka ráj milovníků sněhu!

Pro všechny vášnivé lyžaře máme pobyty v Rakousku se skipasem. Součástí balíčku jsou tedy i poukázky na lanovky v místních lyžařských areálech. Vy tak už na místě nebudete před nazutím lyží nic řešit a můžete se rovnou vydat na svahy!