Pobyty pro dva s all inclusive

Pokud milujete dobré jídlo, dovolená pro dva s all inclusive je jasnou volbou. Hromada jídla a pití po celý den zajistí, že hlad ani žízeň po celou dobu pobytu rozhodně nehrozí. Zkrátka a dobře vychutnejte si dovolenou doslova všemi smysly!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Shodnete se se svým cestovatelským doprovodem na tom, že ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu? Pak jsou pro vás nejlepší volbou dovolená pro dva s all inclusive. O plná a spokojená bříška se po celý den postarají bohaté snídaně, vynikající obědy i lahodné večeře s pestrým výběrem nejrůznějších pochutin. Dále vaše chuťové buňky zaplesají v pohoštění během dne a samozřejmě nezůstanete ani o žízni.

Kam na dovolenou s all inclusive?

Která evropská země je vyhlášená špičkovými termálními lázněmi a výtečnou kuchyní? No přece Maďarsko! Během dovolené v Maďarsku s all inclusive si obojího užijete dostatek. Poctivý odpočinek v termálech a neustálý přísun dobrot jsou zkrátka zárukou dokonalé dovolené.

Láká vás spíše moře? Pak vám doporučujeme vypravit se do Chorvatska s all inclusive. I v oblíbené destinaci na Jadranu ochutnáte spoustu lahůdek, a na skotačení ve vlnách tak bude vždy spousta energie a díky zahrnutí nápojů budete mít jistotu, že dodržovat pitný režim nebude vůbec žádný problém.

Na gurmány ovšem myslí i hotely v tuzemsku, a tak na vás čekají i pobyty s all inclusive v Česku. Spojte poznávání krás s péčí o neustálé blaho svých chuťových pohárků.