Pobyty pro dva s all inclusive

Pokud milujete dobré jídlo, dovolená pro dva s all inclusive je jasnou volbou. Hromada jídla a pití po celý den zajistí, že hlad ani žízeň po celou dobu pobytu rozhodně nehrozí. Zkrátka a dobře vychutnejte si dovolenou doslova všemi smysly!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Je to skvělé místo k relaxaci, ať už pro rodinu či pro pár. Můžete navštívit vnitřní i venkovní wellness a jídlo je tady tak chutné, že mu prostě neodoláte. Byli jsme ubytováni v pokojích superior, které byly opravdu moderní a skvěle vybavené. Tohle místo stojí za návštěvu kdykoliv během roku.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Shodnete se se svým cestovatelským doprovodem na tom, že ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu? Pak jsou pro vás nejlepší volbou dovolená pro dva s all inclusive. O plná a spokojená bříška se po celý den postarají bohaté snídaně, vynikající obědy i lahodné večeře s pestrým výběrem nejrůznějších pochutin. Dále vaše chuťové buňky zaplesají v pohoštění během dne a samozřejmě nezůstanete ani o žízni.

Kam na dovolenou s all inclusive?

Která evropská země je vyhlášená špičkovými termálními lázněmi a výtečnou kuchyní? No přece Maďarsko! Během dovolené v Maďarsku s all inclusive si obojího užijete dostatek. Poctivý odpočinek v termálech a neustálý přísun dobrot jsou zkrátka zárukou dokonalé dovolené.

Láká vás spíše moře? Pak vám doporučujeme vypravit se do Chorvatska s all inclusive. I v oblíbené destinaci na Jadranu ochutnáte spoustu lahůdek, a na skotačení ve vlnách tak bude vždy spousta energie a díky zahrnutí nápojů budete mít jistotu, že dodržovat pitný režim nebude vůbec žádný problém.

Na gurmány ovšem myslí i hotely v tuzemsku, a tak na vás čekají i pobyty s all inclusive v Česku. Spojte poznávání krás s péčí o neustálé blaho svých chuťových pohárků.