Dovolená v Chorvatsku s all inclusive

Chorvatsko je u českých turistů dlouhodobě nejoblíbenější destinací na letní dovolenou. Čisté moře, krásná příroda a starobylá města vzdálená jen pár hodin cesty autem jsou zkrátka kombinace, které odolá jen málokterý cestovatel. Vyberte si letos pobyt v Chorvatsku s all inclusive a dopřejte jídla a pití, co hrdlo ráčí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Pagus **** byl báječný od začátku do konce. Relaxovali jsme ve vnitřním i venkovním bazénu, vířivce i rovnou moři, do kterého je to pár kroků. V prostorném pokoji s velkým balkonem s výhledem na moře jsem se cítila báječně a krásně jsem si v něm odpočinula. Jídlo ve formě all inclusive nemělo chybu a věřím, že z bohaté nabídky skvěle připravených jídel si vybere každý. Součástí jsou alkoholické i nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou skutečně výjimečnou částí Chorvatska, kam se ráda vrátím.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Českým turistům nabízí Chorvatsko vše pro dokonalou letní dovolenou. Krásné rozmanité pláže omývané čistým mořem, historická města plná památek, světoznámé vodopády i pohodovou jadranskou atmosféru. Do většiny chorvatských pobřežních letovisek se navíc dá autem dojet během jediného dne či noci.

Proč vybrat dovolenou v Chorvatsku s all inclusive?

Chorvatsko je zemí zaslíbenou všem, kdo jedou na letní dovolenou hlavně kvůli koupání v moři, opalování na pláži a procházkám po malebných promenádách. Pokud budete mít navíc stravování ve formě all inclusive, ubudou vám starosti s tím, kde se najíst. Bohaté bufetové stoly uspokojí na snídaních, obědech, a večeřích i ty nejmlsnější jazýčky. Součástí bývá zpravidla také občerstvení během dne. Kromě nádherných zážitků u moře se tak budete každý den pobytu těšit také na spoustu dobrého jídla a pití.