Dovolená v Chorvatsku s all inclusive

Chorvatsko je u českých turistů dlouhodobě nejoblíbenější destinací na letní dovolenou. Čisté moře, krásná příroda a starobylá města vzdálená jen pár hodin cesty autem jsou zkrátka kombinace, které odolá jen málokterý cestovatel. Vyberte si letos pobyt v Chorvatsku s all inclusive a dopřejte jídla a pití, co hrdlo ráčí.

Načítám nabídky...


Českým turistům nabízí Chorvatsko vše pro dokonalou letní dovolenou. Krásné rozmanité pláže omývané čistým mořem, historická města plná památek, světoznámé vodopády i pohodovou jadranskou atmosféru. Do většiny chorvatských pobřežních letovisek se navíc dá autem dojet během jediného dne či noci.

Proč vybrat dovolenou v Chorvatsku s all inclusive?

Chorvatsko je zemí zaslíbenou všem, kdo jedou na letní dovolenou hlavně kvůli koupání v moři, opalování na pláži a procházkám po malebných promenádách. Pokud budete mít navíc stravování ve formě all inclusive, ubudou vám starosti s tím, kde se najíst. Bohaté bufetové stoly uspokojí na snídaních, obědech, a večeřích i ty nejmlsnější jazýčky. Součástí bývá zpravidla také občerstvení během dne. Kromě nádherných zážitků u moře se tak budete každý den pobytu těšit také na spoustu dobrého jídla a pití.