Pobyty na jižní Moravě s dětmi

Stále váháte, kam na rodinnou dovolenou v Česku? Vydejte se s dětmi na jižní Moravu, která nabízí pestré možnosti vyžití pro malé i velké. Malebná krajina plná vinic, hradů, zámků a rozhleden si získá každého.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Cosmopolitan Bobycentrum **** se nachází na dokonalém místě – nedaleko centra Brna a zároveň v blízkosti sportovišť a krásného parku. Polopenzi jsme si velmi vychutnali nejen díky výtečnému jídlu, ale také zásluhou skvělé obsluhy, která nám stolování vždy zpříjemnila. Hotel je dobře udržovaný a čistý. Personál se vždy snaží, aby byl host s pobytem spokojen. Po intenzivní prohlídce krásného města se vyplatí zajít do hotelového wellness, kde si můžete odpočinout v relaxačním bazénku či v sauně, a navíc si užijete krásný výhled na Brno. Do tohoto hotelu se při své další návštěvě Brna rád vrátím.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým


Objevte s dětmi krásy jižní Moravy. Tento rozmanitý vinařský kraj s nekonečnou nabídkou aktivit pro milovníky přírody, historie, tradic i gastronomie si získá každého. V rovinaté jihomoravské krajině láká k návštěvě spousta rozhleden, impozantních středověkých hradů a pohádkových zámků, na které se díky příhodnému terénu můžete vydat i s malými turisty či s kočárkem.

Kam na jižní Moravě s dětmi?

Skvělou volbou pro rodinnou dovolenou je moravská metropole Brno. Díky množství zajímavých míst, muzeí a atrakcí se zde malí ani velcí návštěvníci nebudou nudit ani chvilku. Zábavní party, science centrum, zoologická zahrada, nádherné hrady a překrásná přehrada Prýgl představují jen některé z nekonečných možností, kam se s dětmi vydat v Brně.

Báječné zázemí a možnosti aktivit nabízí také krásné historické město Znojmo. Oblíbeným výletním cílem rodin s dětmi je znojemské podzemí, které je částečně laděné do pohádkového stylu.

Vyberte si některý z pobytů na jižní Moravě s dítětem zdarma a za ušetřené prostředky můžete pobyt sobě a svým dětem zpříjemnit něčím navíc.