Pobyty na jižní Moravě s dětmi

Stále váháte, kam na rodinnou dovolenou v Česku? Vydejte se s dětmi na jižní Moravu, která nabízí pestré možnosti vyžití pro malé i velké. Malebná krajina plná vinic, hradů, zámků a rozhleden si získá každého.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Hippoclub Lednice je první český hotel, který jsme na Travelkingu nabízeli, a proto bude vždy mou srdcovou záležitostí. Umístění hotelu je naprosto dokonalé, z pokoje opravdu stačí popojít pár kroků a jste v nádherném lednickém parku.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Objevte s dětmi krásy jižní Moravy. Tento rozmanitý vinařský kraj s nekonečnou nabídkou aktivit pro milovníky přírody, historie, tradic i gastronomie si získá každého. V rovinaté jihomoravské krajině láká k návštěvě spousta rozhleden, impozantních středověkých hradů a pohádkových zámků, na které se díky příhodnému terénu můžete vydat i s malými turisty či s kočárkem.

Kam na jižní Moravě s dětmi?

Skvělou volbou pro rodinnou dovolenou je moravská metropole Brno. Díky množství zajímavých míst, muzeí a atrakcí se zde malí ani velcí návštěvníci nebudou nudit ani chvilku. Zábavní party, science centrum, zoologická zahrada, nádherné hrady a překrásná přehrada Prýgl představují jen některé z nekonečných možností, kam se s dětmi vydat v Brně.

Báječné zázemí a možnosti aktivit nabízí také krásné historické město Znojmo. Oblíbeným výletním cílem rodin s dětmi je znojemské podzemí, které je částečně laděné do pohádkového stylu.

Vyberte si některý z pobytů na jižní Moravě s dítětem zdarma a za ušetřené prostředky můžete pobyt sobě a svým dětem zpříjemnit něčím navíc.