Pobyty na jižní Moravě s dětmi

Stále váháte, kam na rodinnou dovolenou v Česku? Vydejte se s dětmi na jižní Moravu, která nabízí pestré možnosti vyžití pro malé i velké. Malebná krajina plná vinic, hradů, zámků a rozhleden si získá každého.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Výhodou pobytu v Hotelu Olberg *** je bez pochyby pokoj Superior s pohodlnou postelí a klimatizací, která přijde v létě vhod. Velmi jsme si pochutnali na večeřích od šikovného kuchaře. Navíc se ubytování nachází jen 5 km od Moravského krasu, vyhlášených jeskyní a propasti Macocha. K dispozici je v ubytování i pěkné wellness s bazénem, vířivkou a saunou. Bohužel nás během pobytu z wellness vyhodili, kvůli chybně provedené rezervaci ze strany hotelu, což náš zážitek poněkud pokazilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Objevte s dětmi krásy jižní Moravy. Tento rozmanitý vinařský kraj s nekonečnou nabídkou aktivit pro milovníky přírody, historie, tradic i gastronomie si získá každého. V rovinaté jihomoravské krajině láká k návštěvě spousta rozhleden, impozantních středověkých hradů a pohádkových zámků, na které se díky příhodnému terénu můžete vydat i s malými turisty či s kočárkem.

Kam na jižní Moravě s dětmi?

Skvělou volbou pro rodinnou dovolenou je moravská metropole Brno. Díky množství zajímavých míst, muzeí a atrakcí se zde malí ani velcí návštěvníci nebudou nudit ani chvilku. Zábavní party, science centrum, zoologická zahrada, nádherné hrady a překrásná přehrada Prýgl představují jen některé z nekonečných možností, kam se s dětmi vydat v Brně.

Báječné zázemí a možnosti aktivit nabízí také krásné historické město Znojmo. Oblíbeným výletním cílem rodin s dětmi je znojemské podzemí, které je částečně laděné do pohádkového stylu.

Vyberte si některý z pobytů na jižní Moravě s dítětem zdarma a za ušetřené prostředky můžete pobyt sobě a svým dětem zpříjemnit něčím navíc.