Pobyty na jižní Moravě s bazénem

Jižní Morava je malebný kraj, který si vás okamžitě získá. Krásná příroda, mnoho historických i kulturních památek a znamenité místní víno jsou zkrátka kombinací, která zaručuje báječný pobyt. Pokud patříte mezi vodní živly, zajisté vás potěší naše nabídka pobytů na Moravě s bazénem v ceně!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora


Jižní Morava je nezaměnitelný vinařský kraj s nekonečnou nabídkou výletů pro fanoušky přírody, historie i gastronomie. Patříte-li mezi vyznavače plavání a vodních radovánek, právě pro vás máme pobyty na jižní Moravě s bazénem v ceně. Kdykoliv během dne se můžete osvěžit a zaplavat si přímo v hotelu.