Pobyty na jižní Moravě s bazénem

Jižní Morava je malebný kraj, který si vás okamžitě získá. Krásná příroda, mnoho historických i kulturních památek a znamenité místní víno jsou zkrátka kombinací, která zaručuje báječný pobyt. Pokud patříte mezi vodní živly, zajisté vás potěší naše nabídka pobytů na Moravě s bazénem v ceně!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora


Jižní Morava je nezaměnitelný vinařský kraj s nekonečnou nabídkou výletů pro fanoušky přírody, historie i gastronomie. Patříte-li mezi vyznavače plavání a vodních radovánek, právě pro vás máme pobyty na jižní Moravě s bazénem v ceně. Kdykoliv během dne se můžete osvěžit a zaplavat si přímo v hotelu.