Pobyty na jižní Moravě s bazénem

Jižní Morava je malebný kraj, který si vás okamžitě získá. Krásná příroda, mnoho historických i kulturních památek a znamenité místní víno jsou zkrátka kombinací, která zaručuje báječný pobyt. Pokud patříte mezi vodní živly, zajisté vás potěší naše nabídka pobytů na Moravě s bazénem v ceně!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Cosmopolitan Bobycentrum **** se nachází na dokonalém místě – nedaleko centra Brna a zároveň v blízkosti sportovišť a krásného parku. Polopenzi jsme si velmi vychutnali nejen díky výtečnému jídlu, ale také zásluhou skvělé obsluhy, která nám stolování vždy zpříjemnila. Hotel je dobře udržovaný a čistý. Personál se vždy snaží, aby byl host s pobytem spokojen. Po intenzivní prohlídce krásného města se vyplatí zajít do hotelového wellness, kde si můžete odpočinout v relaxačním bazénku či v sauně, a navíc si užijete krásný výhled na Brno. Do tohoto hotelu se při své další návštěvě Brna rád vrátím.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým


Jižní Morava je nezaměnitelný vinařský kraj s nekonečnou nabídkou výletů pro fanoušky přírody, historie i gastronomie. Patříte-li mezi vyznavače plavání a vodních radovánek, právě pro vás máme pobyty na jižní Moravě s bazénem v ceně. Kdykoliv během dne se můžete osvěžit a zaplavat si přímo v hotelu.