Dovolená na ostrově Mljet

Jihodalmatské souostroví ukrývá opravdový klenot. Je jím ostrov Mljet, který patří mezi nejkrásnější chorvatské ostrovy. Je domovem stejnojmenného národního parku se dvěma slanými jezery, hustými lesy a skalnatými výběžky. Užijte si klidnou dovolenou na nádherném místě bez davů turistů, stačí si vybrat pobyt na ostrově Mljet. Dobrodružství volá!

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Úchvatné přírodní scenérie, které jinde nespatříte. Chorvatský ostrov Mljet se může pochlubit rozmanitými přírodními krásami, jejichž kouzlo neruší davy turistů. Nedotčená krajina a bujná zeleň potěší všechny dobrodruhy, kteří se mohou vydat za poznáním do místního národního parku.

Objevte jedinečné přírodní bohatství ostrova Mljet

Dovolená na ostrově Mljet se ponese v dobrodružném duchu. Národní park Mljet je typický panenskou přírodou, ve které je radost se procházet. Turistické trasy a cyklostezky vás provedou odlehlými zátokami, tichými lesy a krásnými plážemi, ze kterých budete obdivovat širé moře poseté ostrůvky.

Malebnost Mljetu dotvářejí roztomilé kapličky, kostelíky a historické památky, které dokazují bohatou historii regionu. Připomínky dávné minulosti si prohlédnete také v ostrovních vesničkách, jako je Polače, kde stojí zbytky antického paláce a baziliky, nebo osada Pomeda s pozůstatky římské venkovské usedlosti.

Těšit se můžete také na báječné koupání v čistém moři. Odpočinete si na skalnatých plážích a v písečných zátokách, kde budete mít dostatek soukromí. Zavítejte třeba na pláž Saplunara, kterou lemují borovicové lesy, jež poskytují příjemný stín.