Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Malé Bielice: Tipy na výlet a zajímavá místa

Lázeňské městečko Malé Bielice leží v malebné krajině, která nabízí ideální podmínky pro turistiku i vyžití při zimních sportech. Hlavním turistickým cílem jsou beze sporu místní termální lázně, jejichž součástí je i plovárna, rozsáhlá sportoviště a aquapark. Areál vyrostl přímo na místech, ze kterých přirozeně vyvěrá teplá minerální voda hned tří pramenů. Celý lázeňský komplex protíná romantický park s promenádou.

Hvězdárna v Partizánskom Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Zpestřete si výlet návštěvou hvězdárny, která nabízí pozorování pro veřejnost. Mrkněte se na Slunce, Měsíc nebo planety jako třeba Mars, Venuše či Jupiter. Zavolejte a dohodněte si svůj termín.
Více informací

Termály Malé Bielice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

**Termální lázně Malé Bielice** jsou perfektním místem pro relaxaci, odpočinek i léčení zdravotních komplikací. Zdejší **minerální voda má teplotu 27 – 38 °C** a blahodárně působí na pohybové ústrojí, nervovou soustavu, rehabilitaci a regeneraci organismu. **K dispozici je 5 bazénů:** - 2 vnitřní (klidový a hydromasážní) - 3 venkovní relaxační bazény - V letních měsících si za příznivého počasí můžete užít i **tobogány, skluzavku, trampolíny a dětské hřiště**. Zarelaxovat si můžete v saunovém centru nebo při masáži. Pokud si chcete zasportovat, potěší vás fitness centrum nebo in-line dráha.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 2 tipů

Malé Bielice: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK