Dovolená v lázeňském trojúhelníku

Kde jinde si dopřát relax než v lázeňském trojúhelníku? Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně jsou místa jako stvořená pro nerušený odpočinek, za což si vysloužily i zápis na Seznam UNESCO. V tomto trojúhelníku se zkrátka svět točí pomaleji a všední starosti zůstávají daleko za jeho hranicemi.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili od začátku do konce. Využili jsme ho k odpočinku a poznávání okolí. Hotel se nachází na kopci, takže nabízí pěkný výhled a je snadno dostupný autem i pěšky z nádraží. Pokoj byl moderní, polopenze chutná a dostačující. Z procedur jsme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitou koupel. Personál balnea byl profesionální a nápomocný, což platí i o recepční, která nám poskytla užitečné tipy na atrakce v okolí. Právě díky nim byl náš pobyt skvělý, za což děkujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsem byl poprvé a jednalo se o úžasný zážitek. Krásná architektura, příjemní lidé a plno zeleně. Také hotel je krásně architektonicky řešený a má velmi milý a profesionální personál. Hotel je spíše menší, působí rodinně, proto jsme se tu cítili opravdu vítáni. K tomu tu jsou prostorné pokoje, krásný výhled do zahrady a k tomu naprostý klid a ticho. Villa Smetana pro nás byla super volbou i proto, že je možné ubytovat se s pejskem. Pokud znovu vyrazíme do Karlových Varů, určitě jejich služby rádi znovu využijeme. ”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Tři lázeňská města, tři oázy klidu a tři destinace pro relaxační dovolenou. To je lázeňský trojúhelník, kterým se může pyšnit západní cíp naší republiky. Pobyty v Karlových Varech, Mariánských Lázních a Františkových Lázní vnesou barvy do všedních dnů a prospějí vašemu zdraví po všech stránkách. Vyberte si lázeňský pobyt a relaxujte, jak dlouho potřebujete.

Kde se ubytovat v lázeňském trojúhelníku?

Karlovy Vary jsou největším městem lázeňského trojúhelníku. Slavné české lázně, které jsou dějištěm mezinárodního filmového festivalu, vás zvou na ozdravnou kúru s minerálními prameny v hlavní roli. Projděte se podél Vřídelní, Tržní nebo Mlýnské kolonády, ochutnejte léčivou vodu a posaďte se na něco dobrého do jedné z mnoha kaváren a restaurací. Líbit se tu bude jak seniorům, tak zamilovaným párům, kteří se sem mohou vydat na jedinečný romantický pobyt.

Mariánské Lázně oplývají klidnou atmosférou, při které se vám bude dokonale relaxovat. Největším lákadlem je zpívající fontána, která kombinuje vodní představení s klasickou hudbou. Hned u fontány stojí Hlavní kolonáda s minerálními prameny a kavárnami, kde si dáte lázeňské oplatky. Pro maximální hýčkání si vyberte