Užijte si pohodlí nově zrekonstruovaného hotelu v centru Krakova, odkud můžete vyrážet za krásnými památkami, po obchodech či kavárnách. Čeká vás snídaně i možnost navštívit hotelový bar.

O ubytování

Hotel Shalom Kazimierz nabízí příjemné ubytování v butikovém stylu přímo ve starobylé židovské čtvrti Kaziměř v centru Krakova. Historické jádro města je památkou UNESCO. K nejvýznamnějším krakovským pamětihodnostem je to z hotelu doslova pár kroků. Vydejte se na hrad Wawel (1 km) či Hlavní náměstí (1,5 km) s radniční věží a kamennou tržnicí Sukiennice. Střed města lze celý obejít krásným parkem Planty (700 m). V okolí najdete plno vynikajících restaurací, kaváren a čokoládoven. Velmi oblíbeným turistickým cílem je také zoologická zahrada (7 km). V prosinci se Hlavní náměstí promění v adventní městečko, kde se konají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů celé Evropy. Krakov je ideální výchozí bod pro výlet k dalším dvěma památkám UNESCO. Během svého pobytu nezapomeňte navštívit královské solné doly Wieliczka a Bochnia (16 km). Pro otrlejší povahy doporučujeme koncentrační tábor Osvětim (70 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v elegantním dvoulůžkovém pokoji s velkou pohodlnou postelí. K vybavení pokoje patří LCD televize, WiFi připojení, set pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelna s fénem, župany, ručníky a kosmetickou sadou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si vychutnáte snídaně výběrem z menu. Těšte se na teplé i studené pokrmy připravované z kvalitním místních surovin. Chuť na něco dobrého k jídlu i pití můžete zahnat ve stylovém hotelovém bar Triangle.

Shalom Kazimierz ***

Shalom Kazimierz ***

ul. Józefa 30 / ul. Kupa 26 , Krakow
Polsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 50 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Hotel nemá vlastní parkoviště

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Krakov

KrakovTip na výlet

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Co nevynechat při návštěvě Krakova?

  • hrad Wawel
  • Rynek Glówny neboli Hlavní náměstí s historickou tržnicí Sukiennice
  • solné doly Wieliczka
  • Za návštěvu stojí i Radniční věž, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, židovská čtvrť Kazimierz a Podzemí Rynku.

Nejenom děti potěší procházka po místní ZOO a návštěva Dračí jeskyně, která se nachází na kopci Wawel. Do Krakova zavítejte určitě i v předvánočním období, kdy se zde konají překrásné adventní trhy.

Více informací
Wawel
Wawel
ZOO Krakov
ZOO Krakov
Aquapark Krakov
Aquapark Krakov