Aquapark Tropical Islands u Berlína: 2x vstupenka a ubytování

Kousek exotiky nedaleko Berlína

Perfektní
DÁREK
pro milovníky vodních radovánek
2 999 Kč
40 % sleva

POUKAZ
na ubytování + vstupenky
pro 2 osoby

V ceně nabídky

2x 2denní vstupenka do aquaparku Tropical Islands

1 noc v Safari stanu přímo v Tropical Islands pro dva

V den odjezdu vstup až do 00:59 následujícího dne

Snídaně formou bufetu přímo v areálu

Platnost dle aktuálních kapacit, ostatní termíny za příplatek

Možnost využití i na jiné pobyty od 1.1.2024 do 31.12.2024

O zážitku

Poukaz v hodnotě 2 999 Kč zahrnuje ubytování na 1 noc v Safari stanu přímo v areálu aquaparku a také 2denní vstupenku do Tropical Islands pro dva. Obojí je platné ve vybraných termínech dle dostupnosti. Za příplatek je možné zvolit ubytování ve stanu Safari Premium, pokoji Premium či Woodland Home. Pokud si připlatíte za ubytování ve Woodland Home je možný zdarma nástup na pobyt také v sobotu (ve vybraných termínech). Doprava není zahrnuta v ceně.

V ceně je zahrnuta také snídaně (platí pro ubytování ve stanech a pokojích, neplatí pro ubytování ve Woodland Home).

Platnost poukazu je 3.1.2023 - 31.12.2023. Termíny na druhou polovinu roku 2023 budeme do kalendáře s rezervacemi postupně přidávat. Po 31.12.2023 je možné prodloužení až do 31.12.2024 a využití poukazu na jiný pobyt z nabídky Travelcircus.

Poukaz je možné uplatnit na webu, který je na něm uveden.

Důležité informace

 • V případě rezervace většího počtu osob doporučujeme dostupnost nejprve ověřit na naší zákaznické podpoře (+420 538 880 980, info@travelking.cz).
 • Rezervovaný termín vstupu do aquaparku není možné změnit.

Aquapark Tropical Islands v Německu

Vnitřní část nazvaná Tropický svět vás přenese na jih Pacifiku. Užijte si lenošení na 200 m dlouhé písečné pláži, dovádění na vodních skluzavkách či v divoké řece a samozřejmě také koupání v bazénech. Jedinečnou atmosféru celému zážitku dodá více než 50 000 tropických rostlin, ale také krásní motýli, želvy a další zvířecí obyvatelé.

Venkovní areál Amazonia má rozlohu 35 000 m² a skvělou zprávou je, že bývá otevřený celoročně. Zaplavte si v moderních bazénech, vyzkoušejte různé vodní prvky, ale také zázemí pro sport a odpočinek.

Milovníky saunování jistě potěší i bohatý saunový svět s rozlohou 10 000 m². K dispozici je kamenná sauna Višnu, bylinková saunovací chýše Inipi, solná jeskyně Gunung Mul, bahenní chýše Palaneri, parní lázeň s eukalyptem i unikátní sauna na stromě ve výšce 5 metrů.

Informace k návštěvě aquaparku Tropical Islands

Tropical Islands najdete v Německu asi 1,5 hodiny od hranic s Českem. Jeho přesná adresa je Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick.

Na místo se pohodlně dostanete autem po dálnici Berlín – Drážďany. Parkování na místě je zdarma. Cestovat můžete také vlakem, a to na nádraží Brand Tropical Islands, odkud vás do aquaparku dopraví bezplatný kyvadlový autobus.

Do jaké části Tropical Islands budete mít přístup?

Přístup do jednotlivých částí Tropical Islands se liší dle vámi zvoleného ubytování (to si vyberete až při uplatnění poukazu).

 • Při pobytu ve stanu Safari, stanu Safari Premium a Woodland Home vás čeká vstup do tropického ráje a deštného pralesa (AMAZONIA).
 • Při pobytu v pokoji Premium si užijete vstup do tropického ráje, deštného pralesa (AMAZONIA) a saunového světa.
 • Při pobytu ve Woodland Home máte navíc také vstup do saunového světa.

Personalizujte si svůj pobyt

Po zakoupení pobytu vám přijde na e-mail poukaz s kódem a webovou stránkou pro jeho uplatnění. Kromě výběru termínu budete moci zvolit také různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit si termín ubytování a vstupu do Tropical Islands
 • Vybrat si hotel a kategorii pokoje podle svých představ
 • Prodloužit pobyt o preferovaný počet nocí

Jak poukaz uplatnit?

V poukazu, který vám přijde po zakoupení na e-mail, najdete kód a odkaz na webovou stránku pro uplatnění. Na webové stránce nejprve zadejte kód z kupónu. Následně pokračujte ve výběru termínu, ubytování, počtu osob a dalších informací. Klikněte na tlačítko "Přejít na rezervaci". Vyplňte prosím své kontaktní údaje a znovu také vložte kód vašeho poukazu, aby se vám jeho hodnota odečetla od ceny pobytu.

Informace k ubytování

Součástí zážitkového balíčku je kromě vstupenek do aquaparku Tropical Islands také ubytování v Safari stanu pro dvě osoby na 1 noc. Těšte se na romantiku ve dvou přímo v areálu aquaparku. Látkové Safari stany jsou součástí tábora v deštném pralese. Uvnitř najdete pohodlné matrace oddělené stanovou tyčí, samozřejmostí je povlečení, polštáře a lehká přikrývka.

Za příplatek si při uplatňování poukazu můžete vybrat vyšší kategorii ubytování:

 • Dvoulůžkový stan Premium je vyroben ze dřeva a je dostatečně vysoký, abyste se v něm postavili. Součástí stanu je dvoulůžko, úložné prostory, osvětlení a elektrická zásuvka.
 • Woodland Home je dřevěný bungalov s kapacitou dvou až čtyř osob. Kromě ložnice v něm najdete také vybavenou kuchyň a terasu s BBQ grilem.
 • Dvoulůžkový pokoj Premium poskytuje komfortní ubytování s vlastní koupelnou. Součástí vybavení je klimatizace, televize, mini lednice, set na přípravu čaje a kávy a fén.
 • Rodinný pokoj Premium nabízí kapacitu 4 osob. Jeho součástí je ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou a vlastní koupelna. K vybavení náleží klimatizace, televize, mini lednice, set na přípravu čaje a kávy a fén. Tyto pokoje jsou umístěny v rušnějším centru areálu.
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
 • Tropical Islands u Berlína
Vstupenka pro 2 osoby
a 1 noc v hotelu dle výběru za
2 999 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

Tropical Islands u Berlína: 2 vstupenky + ubytování - static map

Příklady hotelů

Safari stan
Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick
Woodland Home
Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick

Uvedené možnost ubytování jsou pouze příklady a jejich nabídka závisí na aktuální dostupnosti. V základní ceně je zahrnuto ubytování v Safari stanu a 2denní vstupenka ve vybrané všední dny pro dva. V rámci příplatků je možné zajistit například prodloužený pobyt či ubytování vyšší kategorie.

Jak zakoupit a uplatnit zážitkový balíček?

1. Kupte si zážitkový balíčekPoukaz vám obratem přijde na e-mail.
2. Vyberte si datum pobytuZvolte datum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšete svůj pobytZarezervujte si konkrétní hotel a další služby.
4. Dokončete rezervaciFinální potvrzení obdržíte na e-mail.
5. Užijte si jedinečný zážitekTeď už zbývá jen vyrazit a pořádně si to užít.
více než 800 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet