Dovolená v Itálii u moře

Itálie je dokonalou destinací pro bezstarostnou dovolenou u moře. Dlouhé písčité pláže, starobylé památky na každém kroku a delikátní italská kuchyně zajistí, že si z pobytu užijete každý okamžik.

Načítám nabídky...


Letní dovolená v Itálii vás určitě nezklame! Čekají na vás dlouhé písečné pláže, malebné promenády podél pobřeží a starobylá města plná světoznámých památek. Vyhlášená italská kuchyně a výtečné místní víno jsou už jen příjemným bonusem. K břehům italského moře navíc od českých hranic dojedete za pár hodin.

Kam v Itálii k moři?

Délka italského pobřeží činí neuvěřitelných 7 600 kilometrů. Pláže Jadranského moře jsou nekonečně dlouhé a široké, s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody, což ocení zejména rodiny s dětmi. Mezi nejoblíbenější cíle českých turistů patří dlouhodobě Benátská oblast nebo Rimini. Kromě toho, že jsou tyto severoitalské regiony z Česka snadno dostupné, lákají návštěvníky na mnoho možností zábavy, volnočasového vyžití i atraktivních výletů. K tomu ta nejlepší pizza a lahodná zmrzlina na každém kroku.

Na rozmanitějším a členitějším pobřeží Tyrhénského moře patří k populárním destinacím Toskánsko. Tento region je kromě úžasných pláží proslulý slavnými historickými městy, nádhernou zvlněnou krajinou, idylickými cypřišovými alejemi i skvělým vínem. Zkrátka naprosto ideální podmínky pro dokonalou letní dovolenou.