Dovolená u moře last minute

Dovolenou u moře nemusíte plánovat dlouhé měsíce. S last minute zájezdy můžete odjet třeba hned druhý den a odpočinout si od každodenní starostí pod žhavým sluncem. Jen písek, slaná voda a vy s rodinou či partnerem.

Načítám nabídky...


Zachtělo se vám na dovolenou? Vyrazte co nejdříve a ušetřete! Díky last minute balíčkům z naší nabídky si můžete dopřát dovolenou u moře za dobrou cenu. Tak si honem sbalte plavky a vypravte se za sluncem, odpočinkem a koupáním.

Kam vyrazit na last minute dovolenou u moře?

V naší nabídce najdete spoustu pobytů u moře, které si můžete zvolit na poslední chvíli před odjezdem. Pokud máte rádi spontánní výlety, pak jste tady správně. Na last minute pobyt můžete vyrazit třeba už zítra!

Nabízíme last minute pobyty v Chorvatsku jen pár metrů od pláže. Mnohé hotely mají navíc k dispozici i vnitřní či venkovní bazény, a tak vás tu čeká opravdové pohodlí. Odpočinete si na hřejivém slunci, pochutnáte si na středomořských specialitách a poznáte chorvatské přírodní krásy.

Za mořem ale nemusíte jenom na jih, skvělé pobyty vás čekají také na severu. Baltské moře má oproti Jadranu spoustu výhod. Je tu mírnější klima, méně lidí a široké písečné pláže s turistickým zázemím na dosah. Vyberte si last minute pobyt v Polsku u moře a poznejte, co vám tato skromná země může nabídnout.