Dovolená v chorvatském vnitrozemí

Nejen chorvatské pobřeží má co nabídnout. Ve vnitrozemí se skrývá celá řada nádherných míst – najdete tu působivá jezera a vodopády, historická města a horská panoramata. Zvolte si pobyt v chorvatském vnitrozemí a poznejte hlavní město Záhřeb, Plitvická jezera nebo údolí Gacka.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Chorvatské vnitrozemí stojí trochu ve stínu populárních pobřežních destinací, nenechte se však zmást, Chorvatsko nabízí bohaté vyžití i daleko od pláží. Kam vyrazit?

Pobyt v chorvatském vnitrozemí – Záhřeb, Plitvická jezera nebo údolí Gacka

Největším pokladem vnitrozemí je hlavní město Záhřeb – atraktivní kulturní, historické a ekonomické centrum země. Chorvatská metropole vám nabídne zajímavé památky, zelené oázy jako stvořené k odpočinku uprostřed města i skvělé restaurace a kavárny. Okouzlí vás jak velkolepá architektura, tak romantická atmosféra, kterou si Záhřeb dokázal zachovat navzdory rostoucímu turistickému ruchu.

Milovníci přírody budou zase nadšení z Národního parku Plitvická jezera. Toto vodní království vás nadchne svou neuvěřitelnou krásou. Tvoří ho soustava 16 terasovitých jezer propojených vodopády a kaskádami. Největší jezero Kozjak přeplujete na parníku, ze kterého se pokocháte jedinečnými výhledy.

Záhřeb a Plitvická jezera jsou sice nejlákavějšími turistickými cíli ve vnitrozemí, ve skutečnosti tu však objevíte mnohem více zajímavostí. Čekají tu na vás krásné zámky, starobylá města a romantické vesničky s dlouhou historií, stejně jako termální lázně a rybářské osady s autentickou atmosférou.