Dovolená v Českém ráji

Krásné výhledy, skalní města se stržemi i spousta hradů a zámků. Poznejte krásy Českého ráje s příjemným ubytováním. Obdivovat můžete například skalní město Prachovské skály, hrad Trosky nebo vyhlášenou Zlatou stezku.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Český ráj je právem považován za jednu z nejkrásnějších oblastí Česka a není se čemu divit. Najdete zde úchvatná skalní města, rokliny i hrady. Území Českého ráje se na ploše 181 km² rozprostírá v severních Čechách. Celou oblastí vedou stovky kilometrů turistických tras a cyklostezek vedoucích mezi úchvatné skalní útvary a brány. K vidění a zážitkům je toho v Českém ráji opravdu hodně, a tak vám doporučujeme si zarezervovat pobyt na více dní.

Kam v Českém ráji na výlet?

Turisticky nejoblíbenější lokalitou Českého ráje jsou Prachovské skály , kde pískovce nejrůznějších tvarů tvoří skalní město s úchvatnými vyhlídkovými plošinami přímo na skalách. Za návštěvu stojí také hrad Trosky, kde se natáčela například pohádka Princ a Večernice. Pokud máte chuť na pořádnou túru a chcete poznat Český ráj v celé jeho kráse, vydejte se na přechod po takzvané Zlaté cestě Českého ráje. Trasa o délce 119 km vás provede kolem majestátních středověkých hradů, skal, rozhleden i kopců Českého ráje. Pokud si na trasu po celé délce netroufáte, máte možnost se na Zlatou cestu kdykoliv napojit a absolvovat pouze její část.

Po turistice není nic lepšího, než si dopřát pořádnou dávku zaslouženého odpočinku. Vířivku a saunu k nerušené relaxaci najdete ve wellness centru přímo ve vašem ubytování. Pokud si kromě pořádného odpočinku ve wellness potrpíte i na výbornou stravu a skvělé služby, vyberte si pobyt s označením Osobně ověřeno. Jedná se o označení hotelů, které osobně prověřil člen týmu Travelking a naši zákazníci se do něj rádi vracejí.