Hledáte pohodovou dovolenou v srdci Jeseníků? Pobyt v Hotelu Park *** v Ostružné na okraji Hrubého Jeseníku je pro vás ta správná volba. Dopřejte si neomezené koupání ve venkovním i vnitřním bazénu a slevy na parafínové zábaly rukou, termoterapii, vířivku i saunu. Čeká vás také skvělá strava formou polopenze.

Relaxační pobyt v srdci Jeseníků

V hotelu Park *** na vás čekají pohodlné dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje nebo prostorné apartmány o dvou pokojích. Všechny mají vlastní sociální zařízení. Hotel se nachází ve dvou budovách.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou švédských stolů. Večer se těšte na servírované večeře o třech chodech. Součástí restaurace je i prostorná terasa a salónek, kde si můžete vychutnat sklenku vína nebo svou ranní kávu.

V hotelu si užijí zábavu i děti. Čeká je tu dětský koutek s hračkami a venkovní dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Bazén s mořskou vodou a parafínové zábaly

Vychutnejte si svou dovolenou s veškerým komfortem a využijte všech aktivit a procedur, které hotel nabízí. Zaplavejte si ve vyhřívaném venkovním bazénu s mořskou vodou o teplotě 32 - 35 °C nebo krytém bazénu. Nechte se hýčkat a dopřejte si také léčebnou proceduru termoterapii.

Tipy na výlet

Ski Jonas Park Ostružná

Jesenický Jonas Park Ostružná v nadmořské výšce 700 - 835 m leží v Ramzovském sedle a na jeho severních svazích najdete 6 upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2,5 km a 3 vleky. V Jeseníkách má Jonas Park nejmoderněji vybavený dětský park s dětským vlekem, pohyblivým pásem a kolotočem, je proto oblíbeným skiareálem u rodin s dětmi. K dispozici je lyžařská škola a školička, snowpark, snowtubing, půjčovna i servis. Ostružná je skvělým výchozím místem pro běžkaře. Mohou se vydat směrem na Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák nebo rovnou na Praděd.

Ski areál Pod Klínem

Ski areál najdete v nádherné oblasti Ramzovského sedla. A vyřádí se zde lyžaři zkušenější i začátečníci. Přímo u chaty se nachází 3 lyžařské vleky o délce 500 m a 400 m a pro začátečníky 120 m. Sjezdovky jsou denně upravovány rolbou. Snowboardisti budou nadšeni ze snowparku s umělými překážkami a běžkaři nebudou vědět, na kterou stranu vyjet dříve. Běžeckých upravovaných tras jsou zde kilometry a kilometry.

Sportovní areál Kaste v Petříkově

Ve Sportovní areálu Kaste si zábavu, sport a adrenalin užijete v každém ročním období. Známé středisko zimní i letní rekreace v Petříkově nedaleko Ostružné v Jeseníkách nabízí v zimě lyžování na perfektně upravených sjezdovkách se 2 kotvovými vleky o délce 700 m a 580 m a dětským vlekem o délce 40 m. Skipasy jsou společné i pro sousední dva vleky Ski Petříkov. V létě si zde zase užijete jízdu na bobové dráze a lukostřelbu.

Hotel Park ***

Ostružná 133, Branná
Česká republika

+420 777 870 857

info@hotelparkjeseniky.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/300 Kč/noc (malá/velká rasa)
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,6/5
Celkem 95 hodnocení