Hotel Park ***

Hotel Park ***

Ostružná 133, Branná
Česká republika

Provozuje společnost:
ABATEC OSTRAVA s. r. o. IČ: 25389131


+420 777 870 857

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
300-350 Kč/noc, cena dle velikosti psa, velká rasa pouze po dohodě s hotelem
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,5 km
Běžkování
0,5 km

O ubytování

Dvě samostatné, ale těsně sousedící, budovy Hotelu Park *** se nachází v horské vesničce Ostružná v Jeseníkách. V oblasti Ramzovského sedla, na které z 1 351 m n. m. shlíží vrchol Šerák si užijete skvělou dovolenou v létě i zimě.

Jedním z lákadel okolí jsou skvělé výletní cíle. Jen cca kilometr od hotelu čeká stanice lanovky, kterou se můžete nechat vyvézt na vrchol Šerák. Nebo se na něj vydejte pěšky, cesta je dlouhá přibližně 5 km, zkušení terénní cyklisté ji zvládnou i na kole. Zábavu pro děti i dospělé zajistí letní bobová dráha ve sportovním areálu Petříkov (2,1 km) o délce 800 m, vyzkoušet si zde můžete i lukostřelbu a v zimě se areál mění na lyžařské centrum se 3 sjezdovkami.

Zimním sportům oblast Ramzové celkově přeje, svahy Skiareálu Ostružná budete mít jen 500 m od hotelu, ve vzdálenosti 2 km potom najdete Ski arenu Ramzová s mírnou sjezdovkou vhodnou i pro začátečníky. Zajet si můžete také do Ski areálu Přemyslov (15,2 km), který se řadí k nejmodernějším střediskům v Jeseníkách a kromě modré, červené a 2 dětských sjezdovek si zde pohodlně projedete i běžecké tratě o celkové délce 13,5 km.

Poklidnější zábavu vám potom nabízejí Velké Losiny (22,2 km) s termálními lázněmi, zámkem a papírnou, Lázně Karlova Studánka (34,9 km) nebo město Jeseník (13,1 km), kde můžete navštívit Priessnitzovy léčebné lázně, Rodný dům Vincenze Priessnitze a další kulturní památky spojené s životem a odkazem tohoto slavného lékaře a jednoho ze zakladatelů hydroterapie.

Kde budete spát?

V hlavní budově hotelu (budova A) je 12 pokojů a 6 apartmánů, ve vedlejší (budova B) můžete být ubytováni v jednom z 9 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, ledničkou a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se posilníte bohatými rautovými snídaněmi a večer servírovanými večeřemi výběrem ze dvou menu. Součástí restaurace je i prostorná terasa a salónek, kde si vychutnáte sklenku vína nebo výbornou kávu s krásným výhledem.

Kde budete relaxovat?

K relaxací poslouží wellness centrum. Odpočiňte si ve vířivce, finské sauně, krytém vnitřním bazénu nebo vyhřívaném venkovním s mořskou vodou o teplotě 32 - 35 °C. Dopřát si můžete i různorodé procedury - zábaly, masáže či tzv. termoterapii.

Cestujete s dětmi?

Děti v hotelu objeví dětský koutek plný hraček i venkovní hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Něco navíc

U hotelu je možné grilovat. Využít můžete po předchozí domluvě gril a posezení v kryté pergole. Zavzpomínat budete moci také na pravidla stolního tenisu.

Tipy na výlet

Jeseníky
Jeseníky
Králický Sněžník
Králický Sněžník
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně