• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc nebo 300Kč/noc (větší rasa).

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Relaxační pobyt v srdci Jeseníků

V hotelu Park *** na vás čekají pohodlné dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje nebo prostorné apartmány o dvou pokojích. Všechny mají vlastní sociální zařízení. Hotel se nachází ve dvou budovách.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou švédských stolů. Večer se těšte na servírované večeře o třech chodech. Součástí restaurace je i prostorná terasa a salónek, kde si můžete vychutnat sklenku vína nebo svou ranní kávu.

V hotelu si užijí zábavu i děti. Čeká je tu dětský koutek s hračkami a venkovní dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Bazén s mořskou vodou a parafínové zábaly

Vychutnejte si svou dovolenou s veškerým komfortem a využijte všech aktivit a procedur, které hotel nabízí. Zaplavejte si ve vyhřívaném venkovním bazénu s mořskou vodou o teplotě 32 - 35 °C. Při špatném počasí přijde vhod i vnitřní krytý bazén. Nechte se hýčkat a dopřejte si také léčebné procedury.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Iveta U.)

Pobyt odpovídal popisu, vybavení pokojů trochu postarší, ale dostačující. Koupelna, i když působila uklizeně, tak bohužel v rohu ve sprchovém koutu byla nalepená žvýkačka. Chválím super bazény a milý personál, naopak, co se stravy týkalo, tak na večeřích jsme si tedy moc nepochutnali. Celkově jsme si ale pobyt užili.

Skvělé (Miroslava R.)

Vnitřní prostředí hotelu bylo poněkud nevkusné, ubytování pěkné, kuchyň výborná, obsluha také.

Vynikající (Vratislav K.)

Perfektní strava, ochotný personál, čisté prostředí, vybavení bez chyby, celkově max. Spokojenost tak že se nedá nic vytknout.