Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Markéta V.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Na hotelu jsme byli skoro sami z důvodu pobytu po sezoně a také asi, že byl všední den. Výborné wellness! Spousta hotelů si hraje na wellness, ale v tomto hotelu bylo vše, sauna, pára, bazén, vířivka, sprchy s masážními hlavicemi, infra sauna. Okolí krásné, jeli jsme parníčkem, pak se svezli elektrolodičkou, prošli se podél přehrady. Pobyt pro nás neměl chybu.

Skvělé (Darja M.)

Pobyt odpovídal popisu, jídlo bylo vynikající, ale vybavení hotelu je trošku starší.

Vynikající (Hana H.)

Starší zařízení pokoje, jinak pokoj odpovídal popisu. Personál milý, strava dobrá a dostatečné porce. Nám nepřálo počasí, ale doporučujeme výlet lodí spojený s prohlídkou zámku Veveří.

Vynikající (Libor P.)

Prostředí krásné. Fullservis. Strava velmi dobrá, wellnes vynikající. Personál ochotný.

Vynikající (Milada S.)

S pobytem jsme byli spokojeni, vše jsme obdrželi, co bylo uvedeno na kupónu. Personál byl skvělý, strava super. Využili jsme bazén a vířivku s teplou vodou. Zákazníkům bych doporučila plavbu lodí a hrad Veveří.

Vynikající (Věra K.)

Pobyt v hotelu byl příjemný, klidný a pohodový. Z pokoje jsme měli nádherný výhled na přehradu, což bylo velmi uklidňující. Jídlo mi chutnalo, jen obsluhující personál se odlišoval svým přístupem a rychlostí obsluhy. Skvěle jsme si s manželem vždy po večeři užívali koupání v bazénu, ve vířivce a saunování, měli jsme štěstí, že tam bylo málo lidí. Personál hotelu byl milý a vždy vstřícný. Během svého pobytu jsme nestihli podniknout všechny výlety, které okolí nabízí, ale určitě lze doporučit plavbu na hrad Veveří. Určitě budu chtít toto místo navštívit ještě jednou.

Skvělé (Ivan Kocúr K.)

Dobrý večer, prostredie sa mi páčilo. Strava a obsluha bola veľmi dobrá. Personál hodnotím pozitívne, bol ochotný a ústretový. Dva nedostatky boli vo wellnesse, kde chýbajú hodiny na stene, kvôli času strávenom vo wellnesse a presýpacie hodiny vo fínskej saune. Čo sa týka vykurovania, tak by bolo vhodné viac vyhriať izby, jedáleň a aj wellness, nakoľko bolo chladnejšie. Prostredie okolo hotela je veľmi pekné a odporúčam prechádzky okolo priehrady a športové vyžitie.

Skvělé (Danuše P.)

Ubytování dobré, personál ochotný ,večeře slabší výběr - pouze výběr ze dvou jídel a neměli tam jídla pro děti, jinak se nám tam líbilo.

Vynikající (Romana J.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hlavně wellness a prostředí bylo výborné. Strava poněkud chudší, ale za to byl velmi příjemný personál. Doporučila bych tento pobyt dalším zákazníkům, protože je zde velká možnost tipů na výlet. Tři dny je skoro málo na tento pobyt.

Vynikající (Ludmila M.)

Byli jsme velmi spokojení. Úžasná obsluha v restauraci se smyslem pro humor :-), na recepci děvčata byla také skvělá. Moc se nám tam líbilo a welness super :-) !!!